2410
2553
عنوان

حرفای مادر شوهرم یادم نمیره....!!😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1604 بازدید | 69 پست
من اوایل اصلا ازشون توقع نداشتم ولی دیدم با اینکه وضعشون خوبه و مشکل مالی ندارن مدام از شوهر منکه از ...

چی بگم والا ،مادرشوهر منم همینه 😑

خدا نگذره ازشون ، من ک هیچ وقت نمیگذرم 

هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمی خراشیم  ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم       خدایا همه رو خوشبخت کن، الهی آمین❤
چه مدر مادر خوبی ان به فکر دخترشونن  دستشون درد نکنه واقعا دختر رسیدگی بیشتری میخواد

دختری که عروسشون شده چی؟ رسیدگی لازم نداره؟

کسی که ازدواج میکنه بهرامیدی ازدواج کرده

هرپدرمادری یه سری وظایف داره درقبال پسریادخترش 

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اون که واسش مهم نیست خدارو شکر منم از طرف بابام ارث خوبی بهم رسیده اگه خدا بخواد میخوایم یه خونه ...

پس فکرش و نکنید اصلا 

اونا رو هم به حال خودشون ول کنید و با شوهرتون خوش باشید 

این از همه مهمتره 

بزارید خوشیتون و ببینینن 

اره بابا معلومه،،چون بعدش هیچ اقدام خاصی نکردن،ک بگی پولو خرج کردن.ولی ما دقیقا یه ماه قبلش پول رهن ...

خداروشکر کن که منت روسرت نیست میتونی افتخارکنی که خودت به همه چی رسیدی خدابزرگه

من درکت میکنم حس بدی اما خوب چه میشه کرد

الکی باحرص خوردن خودت و داغون میکنی فقط

دلت و‌بسپر به خدا

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
2720
خاک بر سر همچین پدرومادری یعنی خااااااک  که بفکر پسرخودشون که یه زندگی رو دوششه نیستن اونوقت ب ...

ما دراین مواقع میگیم یه چیزی دستی دادن یکی بیاد دخترشونو بگیره🤣

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
دقیقا من رور خواستگاریم پدرشوهرم گفت یک سال براتون رهن کامل میکنم سال بعد خونه میخرم،نه رهن کرد نه خ ...

خاک تو سر همچین پدر شوهری من جمله پدر شوهرخودم حرف میزد هفته بعد میرفتیم خونشون میزد زیر همه چی از ترس زنش 

واس دخترشون خرج میکنن خب دستشون درد نکنه تو چرا سوختی😐

چه ربطی داره؟

نمیتونم درک کنم یه پدرمادر چرا باید بین بچه هاشون فرق بزارن

ما دراین مواقع میگیم یه چیزی دستی دادن یکی بیاد دخترشونو بگیره🤣

عزیزم اینو که بگی حق بجانب میگن دختر گوشت تودهن مردمه پسرآقایه خودشه باید باهاشون خوب بود وبه داماد رسید که به دخترمون چیزی نگن انموقع پسرشون زیرفشارزندگی سکته کنه هیچی نیس خاااااک برسرشون

خدایا نگاهت رو از ما نگیر
2714
خاک بر سر همچین پدرومادری یعنی خااااااک  که بفکر پسرخودشون که یه زندگی رو دوششه نیستن اونوقت ب ...

به فکر هردوطرف بودن خوبه

تعجبم از کسایی که میگن خوب خرج خواهره کرده و اسی حسودی میکنه . خدایی این حرف ها رو از کجا در میارید ؟ بحث تبعیض و توقع نا به جاست .

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
عزیزم اینو که بگی حق بجانب میگن دختر گوشت تودهن مردمه پسرآقایه خودشه باید باهاشون خوب بود وبه داماد ...

اره ولی موقع زاییدن میشه هزار نذر و نیاز میکنن بچشون پسر بشه که بگن فلانی پسر زاییده کلا مردم عجیبی هستیم اسم خودمونو گذاشتیم مردم خونگرم و‌ بامحبت و با ایمان ولی نه محبت داریم نه عاطفه نه عدالت همینه دیگه خدا هرروز بیشتر میزنه پس کله ما ایرانیا😬🤐

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
خداروشکر کن که منت روسرت نیست میتونی افتخارکنی که خودت به همه چی رسیدی خدابزرگه من درکت میکنم حس بد ...

دقیقا من همیشه میگم خداروشکرهرچی دارم وندارم  دسترنج همسرمه نه منت خانواده خودم نه خانواده همسرم روسرمون نیست     بعضی وقتایادم میاد که کمکمون نکردن وهمین الانم   فرق میذارن بین بچه هاشون اماهمیشه میگم من خدارودارم  که بی منت بهم میبخشه

2706