2726
عنوان

حرفای مادر شوهرم یادم نمیره....!!😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1607 بازدید | 69 پست
کلا هیچکس متوجه نشد چی میگه،بیست بار گفته من توقع ندارم وانتظار ندارم،ولی طرف به دخترش کلی داده،به پ ...

والا😑😑😑

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐

دوستانی ک میگید از کسی انتظار نداشته باشید... ببخشیدا ولی خانواده ی شخص خیلی مهمه ، پس چطور روز خواستگاری ک میان باد میندازن به غبغبه شون و میگن ما فلان چیز و داریم و بهمان چیز و داریم برای پسرمون بهترین کار ها رو میخواییم بکنیم حمایتش میکنیم بهش خونه میدیم عروسی میگیریم و.... !!! خودشون توقع رو ب وجود میارن 

چون اون دختر بنده خدایی ک داره جواب بعله میده به این خانواده (دقت کنید به خانواده چون پسر هیچ وقت تنها نیست) حرف های اینا رو روز اول شنیده و روش حساب باز کرده 

اگر نمیخوان کمک کنند و عروسشون هم توقع کمک نداشته باشه ،باید همون روز اول بگن ک دخترم تو فقط پسر ما رو بسنج نیان الکی بگن ما میخواییم همه کار کنیم برای پسرمون بعد ک ازدواج کردن بزن زیر همه ی حرفاشون

خب تو این شرایط حق داریم ک توقع داشته باشیم چون خودشون همون روز اول این توقع رو به وجود آوردن.

هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمی خراشیم  ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم       خدایا همه رو خوشبخت کن، الهی آمین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا همه میان میگن مال خودشونه اختیارشو دارن

یا از کسی توقع نداشته باشی خودتون راحت ترید

همه ی اینا قشنگه اما تا زمانیکه پدر شوهر مادر شوهرم متقابلا همین رفتارو داشته باشن

با مال شما کاری نداشته باشن

از شما توقعی نداشته باشن

همه چیز دو طرفه ش خوبه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
دوستانی ک میگید از کسی انتظار نداشته باشید... ببخشیدا ولی خانواده ی شخص خیلی مهمه ، پس چطور روز خواس ...

والا اگه قراره خانواده ش هیچ جای زندگیش نباشن تنهایی بیاد خواستگاری

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2728
والا اگه قراره خانواده ش هیچ جای زندگیش نباشن تنهایی بیاد خواستگاری

نه تنها بیاد و نه دروغ بگن ک ما میخوام همه کار برا پسرمون کنیم 

بیان خیلی محترمانه پسرشون رو معرفی کنند 

همون اول هم بگن ک فقط رو پسرمون حساب باز کن نه ما

دختر تکلیف خوش رو بدونه

هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمی خراشیم  ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم       خدایا همه رو خوشبخت کن، الهی آمین❤
دوستانی ک میگید از کسی انتظار نداشته باشید... ببخشیدا ولی خانواده ی شخص خیلی مهمه ، پس چطور روز خواس ...

دقیقا من رور خواستگاریم پدرشوهرم گفت یک سال براتون رهن کامل میکنم سال بعد خونه میخرم،نه رهن کرد نه خرید،هرخونه ای هم میریم اگه بیاد کلی بهمون متلک میندازه که عقل ندارید خونه فقط ویلایی خونه فقط فلان،انگار من پول دارم ولی مرض دارم اجاره کنم  برم تو اپارتمان شلوغ!پارسال پسرش بیکار شد هزارتومن کمک نکرد همه خرج مارو بابام میداد،بعد یه روز پررو پررو برگشته میگه بمن تو باباتم میتونست برات بیمه رد کنه یعنی بابای تو انقدر بدبخته پول بیمه رد کردنم نداره؟!

بِه کوچولو،پسر مامان،فدای اون شیطونیات😍
نه تنها بیاد و نه دروغ بگن ک ما میخوام همه کار برا پسرمون کنیم  بیان خیلی محترمانه پسرشون رو م ...

من اوایل اصلا ازشون توقع نداشتم ولی دیدم با اینکه وضعشون خوبه و مشکل مالی ندارن مدام از شوهر منکه از زیر صفر شروع کرده و هیچی نداره میکنن واسه ولخرجی ها و خوشی های خودشون!!! 

اینارو تو خواستگاری بگن که کسی بهشون دختر نمیده مجبورن با خالی بندی کارشونو راه بندازن😂

پول لازم داشتن بهانه بود نقشه برداشتن ۵تومن بود

اره بابا معلومه،،چون بعدش هیچ اقدام خاصی نکردن،ک بگی پولو خرج کردن.ولی ما دقیقا یه ماه قبلش پول رهن خونمون زیاد کردن حتی ب زبون نیاوردیم،از بابام پول قرض کردیم.

الان همسرتون نظرشون چیه اصلا براشون مهمه؟  این تفاوت به چشمشون میاد؟

نه اون که واسش مهم نیست خدارو شکر منم از طرف بابام ارث خوبی بهم رسیده اگه خدا بخواد میخوایم یه خونه ای چیزی بخریم.‌‌‌..

2706