2726
عنوان

حرفای مادر شوهرم یادم نمیره....!!😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1607 بازدید | 69 پست
همین که انتظار داری خونه و زمین بزارن یعنی پر توقعی

شما منظور اسي رو متوجه نشدی زود جبهه نگیر یه لحظه خودتو جای اون بزار ببین چه حالی میشی! خب آدم شوکه میشه دیگه چرا به خواهر شوهرش ارث میرسه به اون نمیرسه! 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐

بهتر 

منت رو سرت میس بده مگه ؟؟؟

من الان ۱ خونه بدرد نخور کوچک واقعا ییخود بهم دادن واس چنددسال نشستم توش اصن دگه انگار زندگی بم بخشیدن همچین منت میذارن   مثلا اگر برم خونشو ن اصلا بمن تعارف هیچیونمیکنهومادرشوهرم انگار ارث پدرش و داده ....درحالیکه چپ و راست میره قربون صدقه جاریم که جدا زندگی میکنه میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرشوهرمنم هیچ کمکی به ما نکرد.۵سال پیش عروسی کردیم فقط و فقط ۵میلیون ب شوهرم داد که اونم بعد عروسی هی ب گوشمون می‌رسید ک ما اون پولو قرض دادیم بهشون،،بعداز یه مدت گفتن بیا شریکی ی وانت بخریم کار کنیم ،وانت خریدم و بعد از چندماه گفتن ما پول لازمیم باید بفروشیم.فروختن ۵ تومان شونو برداشتن.بقیه پولمونو دادن با احتساب خرج و ضرر هایی ک واردشد.

ولی الان خداروشکر ی ماشین دست دوم خریدیم و وضعمون داره بهتر میشه شکر خدا.ادم باید دلش پاک باشه ،بی غل و غش باشه،خدا درستش میکنه

2728
چه مدر مادر خوبی ان به فکر دخترشونن  دستشون درد نکنه واقعا دختر رسیدگی بیشتری میخواد

اتفاقا مادر خوب مادریه که بین پسر و دختر فرق نذاره

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
شما منظور اسي رو متوجه نشدی زود جبهه نگیر یه لحظه خودتو جای اون بزار ببین چه حالی میشی! خب آدم شوکه ...

خوب متوجه شدم و نظر خودمو گفتم شما هم مخالفی ریپ نزن برای شما نظرمو ننوشتم

بخدا منم شکم رو همینه آخه خیلی بهش ظلم میکنن...

😂😂😂 نه بابا این حرفا چیه؟ علم روانشناسی گفته والدین اصولا یکی از بچه هارو بیشتر از بقیه دوست دارن خب شاید اینام دخترشونو بیشتر دوست دارن

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

من م کلی حرص م گرفت

پول خودشونه ، مالک ش هستند ، هر جور دوست دارند خرج کنند

ولی دیگه  ord  هم  ندند 

این بار گفت

بگو انشا... خدا کمک مون باشه که به هیچ کس نیاز نداشته باشیم

در مورد مادرم هم اونها هم مثل شما صاحب اختیار مال شون هستند

همان طور که از شما انتظار نداریم از اونها هم انتظار نداریم

نمی‌دونم نظرات بعضیا رو تعجب میکنم 

عایا این ها تو زندگی خودشونو همین اتفاق میفتاد همین طور که نظر میدادن هستن 

اگر آره پس چرا تو دادگاه روز ب روز دعوای خانوادگی بیشتره با حتی تو خانواده ها

پس این ب اصلاح با فرهنگ های نی نی سایت کجان😏

همه بلدن از دور خوب باشن وگرنه اگر پای زندگی خودشون باشه تمام حرف ها و شعار ها یادشون می‌ره 

خاک بر سر همچین پدرومادری یعنی خااااااک 

که بفکر پسرخودشون که یه زندگی رو دوششه نیستن اونوقت بفکر دامادشونن که مبادا آب تودلش تکون بخوره خااااااااااک

خدایا نگاهت رو از ما نگیر
شما منظور اسي رو متوجه نشدی زود جبهه نگیر یه لحظه خودتو جای اون بزار ببین چه حالی میشی! خب آدم شوکه ...

کلا هیچکس متوجه نشد چی میگه،بیست بار گفته من توقع ندارم وانتظار ندارم،ولی طرف به دخترش کلی داده،به پسرش نه،بااعتماد به نفس هم به عروسه میگه بابات خونشو بسازه یه واحد بده به شما!بعد همه میگن پرتوقع نباش

بِه کوچولو،پسر مامان،فدای اون شیطونیات😍
2706