2410
2553
عنوان

حرفای مادر شوهرم یادم نمیره....!!😑

1604 بازدید | 69 پست

بچه ها اینو بگم که هیچی واسه پسرشون نزاشتن نه زمینی نه خونه ای نه حتی عروسی گرفتن نه کادو دادن تو عروسیمون خلاصه من آدم پر توقعی نیستم خدارو شکر که شوهرم کارو بارش خوبه ولی ما خونه نداریم و اجاره نشیتیم اینا زمان عروسی ما بجای کمک به شوهرم داشتن دیزاین کل خونرو عوض میکردن من واقعا خیلی زورم میاد همهچیز واسه دخترشونه ....اینم بگم که باباش حتی با وجود اینکه پسر داشته ارث پدرشو بخشیده که یه خونه بوده تمام زمینشو فروخته خرج دخترش کرده تحصیلاتو جهازو و کلا دخترش...بعد اینو می خواستم بگم مادرش برمیگرده به من میگه خدارو شکر زمینامونو فروختیم به پسرامون نشد....!!😲

خداروشکر از طرف پدرم بهم یچیزی رسیده بعد مامانش میگه خوب به مامانت بگو خونتونو بسازه یه واحد واسه شما بده در صورتی که خونه خودشون هم ویلایی هستش...خلاصه از اینا هیچ خیری به ما نرسیده خواهرش حتی ضامن داداشش نشد مدیره یه قسمته خواهرش بعد به من میگه من ضامن این میشم و خنده شیطانی کرد...😓😢😖

آرزوم اینه باهاشون کلا قطع رابطه کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه مدر مادر خوبی ان

به فکر دخترشونن 

دستشون درد نکنه

واقعا دختر رسیدگی بیشتری میخواد

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....
2720
2714

ببخشید نکنه شوهرت بچه مادر شوهرت اینا نباشه ها؟ یا ناتنی باشه! آخه از یه پدر مادر بعیده چیزی واسه بچش نزاره به عنوان اذث اونم به پسر بچش! مشکوکه 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
هيچ وقت توي زندگي از كسي توقع نداشته باشيد

درسته،مادرشوهر ایشونم چون خودش کاری برا پسرش نمیکنه نباید از بابای عروس توقع داشته باشه براشون خونه بسازه

بِه کوچولو،پسر مامان،فدای اون شیطونیات😍

ما ترکا یه ضرب المثل داریم که معنیش میشه این

پسر عاقل ارث پدر میخواد چیکار پسر بی عقل میخواد چیکار چون اگه عاقل باشه خودش پول در میاره بی عقلم باشه جیک ثانیه نابودش میکنه

پس از کسی انتظار نداشته باشید رو پای خودتون وایسید الان همه همینه شرایطشون

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
هيچ وقت توي زندگي از كسي توقع نداشته باشيد

گفتنش خیلی آسونه ولی پدر و مادر بحثش جداست پس چرا ما داریم خودمونو میکشیم بچمون همه چیز واسش فراهم باشه ؟؟؟بچه آوردن که فقط زاییدن و پس انداختنش نیست باید در قبالش احساس مسئولیت کنی 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706