1874
2106
عنوان

حرفای مادر شوهرم یادم نمیره....!!😑

1478 بازدید | 69 پست

بچه ها اینو بگم که هیچی واسه پسرشون نزاشتن نه زمینی نه خونه ای نه حتی عروسی گرفتن نه کادو دادن تو عروسیمون خلاصه من آدم پر توقعی نیستم خدارو شکر که شوهرم کارو بارش خوبه ولی ما خونه نداریم و اجاره نشیتیم اینا زمان عروسی ما بجای کمک به شوهرم داشتن دیزاین کل خونرو عوض میکردن من واقعا خیلی زورم میاد همهچیز واسه دخترشونه ....اینم بگم که باباش حتی با وجود اینکه پسر داشته ارث پدرشو بخشیده که یه خونه بوده تمام زمینشو فروخته خرج دخترش کرده تحصیلاتو جهازو و کلا دخترش...بعد اینو می خواستم بگم مادرش برمیگرده به من میگه خدارو شکر زمینامونو فروختیم به پسرامون نشد....!!😲

خداروشکر از طرف پدرم بهم یچیزی رسیده بعد مامانش میگه خوب به مامانت بگو خونتونو بسازه یه واحد واسه شما بده در صورتی که خونه خودشون هم ویلایی هستش...خلاصه از اینا هیچ خیری به ما نرسیده خواهرش حتی ضامن داداشش نشد مدیره یه قسمته خواهرش بعد به من میگه من ضامن این میشم و خنده شیطانی کرد...😓😢😖

آرزوم اینه باهاشون کلا قطع رابطه کنم 

چه مدر مادر خوبی ان

به فکر دخترشونن 

دستشون درد نکنه

واقعا دختر رسیدگی بیشتری میخواد

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124

ببخشید نکنه شوهرت بچه مادر شوهرت اینا نباشه ها؟ یا ناتنی باشه! آخه از یه پدر مادر بعیده چیزی واسه بچش نزاره به عنوان اذث اونم به پسر بچش! مشکوکه 

وارد هر جنگ و جدالی نشو گاهی اوقات آرامش مهم تر از اینه که ثابت کنی حق باتوعه😌💯
2050
هيچ وقت توي زندگي از كسي توقع نداشته باشيد

درسته،مادرشوهر ایشونم چون خودش کاری برا پسرش نمیکنه نباید از بابای عروس توقع داشته باشه براشون خونه بسازه

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِه کوچولو،پسر مامان،فدای اون شیطونیات😍

ما ترکا یه ضرب المثل داریم که معنیش میشه این

پسر عاقل ارث پدر میخواد چیکار پسر بی عقل میخواد چیکار چون اگه عاقل باشه خودش پول در میاره بی عقلم باشه جیک ثانیه نابودش میکنه

پس از کسی انتظار نداشته باشید رو پای خودتون وایسید الان همه همینه شرایطشون

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
هيچ وقت توي زندگي از كسي توقع نداشته باشيد

گفتنش خیلی آسونه ولی پدر و مادر بحثش جداست پس چرا ما داریم خودمونو میکشیم بچمون همه چیز واسش فراهم باشه ؟؟؟بچه آوردن که فقط زاییدن و پس انداختنش نیست باید در قبالش احساس مسئولیت کنی 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
همین که انتظار داری خونه و زمین بزارن یعنی پر توقعی

شما منظور اسي رو متوجه نشدی زود جبهه نگیر یه لحظه خودتو جای اون بزار ببین چه حالی میشی! خب آدم شوکه میشه دیگه چرا به خواهر شوهرش ارث میرسه به اون نمیرسه! 

وارد هر جنگ و جدالی نشو گاهی اوقات آرامش مهم تر از اینه که ثابت کنی حق باتوعه😌💯

بهتر 

منت رو سرت میس بده مگه ؟؟؟

من الان ۱ خونه بدرد نخور کوچک واقعا ییخود بهم دادن واس چنددسال نشستم توش اصن دگه انگار زندگی بم بخشیدن همچین منت میذارن   مثلا اگر برم خونشو ن اصلا بمن تعارف هیچیونمیکنهومادرشوهرم انگار ارث پدرش و داده ....درحالیکه چپ و راست میره قربون صدقه جاریم که جدا زندگی میکنه میره

پدرشوهرمنم هیچ کمکی به ما نکرد.۵سال پیش عروسی کردیم فقط و فقط ۵میلیون ب شوهرم داد که اونم بعد عروسی هی ب گوشمون می‌رسید ک ما اون پولو قرض دادیم بهشون،،بعداز یه مدت گفتن بیا شریکی ی وانت بخریم کار کنیم ،وانت خریدم و بعد از چندماه گفتن ما پول لازمیم باید بفروشیم.فروختن ۵ تومان شونو برداشتن.بقیه پولمونو دادن با احتساب خرج و ضرر هایی ک واردشد.

ولی الان خداروشکر ی ماشین دست دوم خریدیم و وضعمون داره بهتر میشه شکر خدا.ادم باید دلش پاک باشه ،بی غل و غش باشه،خدا درستش میکنه

شخصیت من بستگی به نوع برخورد تو داره 💜تعداد پستام اگه زیاده بذارید پای کو،کو هایی که تو تاپیک های عکس کردم  
چه مدر مادر خوبی ان به فکر دخترشونن  دستشون درد نکنه واقعا دختر رسیدگی بیشتری میخواد

اتفاقا مادر خوب مادریه که بین پسر و دختر فرق نذاره

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2129