2726
عنوان

رفتار جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 54 پست
نه اصلا من کلا آدم بی حاشیه ای هستم و هیچ وقت حرف کسیو نزدم .. مطمئنم از این لحاظ عزیزم

سعی کن با مادرشوهر وپدرشوهرت خیلی خوب باشی گهگاه  زنگ بزن احوالپرسی کن وبگو اگر کاری دارند بگند وبقیه مهم نیست خودشون خوب میشند .

وخدا نابترین لیلی دنیای من است .
شوهرت توقع داره تو به خانوادش احترام بزاری،ولی اونا به تو احترام نذارن؟ خب این چه دوس داشتنیه؟!!!

نمیگه من مقصرم ولی اونا رو هم بی تقصیر نشون میده .. مثلا دیشب اونجا بودیم بعد شام یه خروار ظرف شستن و آب کشیدم یکیشون نگفتن کمکت بدیم .. به شوهرم گفتم بفرما اینم از رفتاراشون بعد نگو منظوری ندارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سعی کن با مادرشوهر وپدرشوهرت خیلی خوب باشی گهگاه  زنگ بزن احوالپرسی کن وبگو اگر کاری دارند بگند ...

دقیقا همین کارو کردم کلی تماس احوالپرسی .. کلی کادوهای گرون قیمت برای مادرشوهر و پدر شوهرم گرفتم ولی اینا احترام سرشون نمیشه ... دخترهاش و جاریم تا حالا یه جوراب نگرفتن براشون .. 

2728
احساس می کنم منتظر اینی که اون ها شروع کنند  در صورتیکه خودت هم بعضی وقت ها باید شروع کننده با ...

چون اونها اینقدر به من بی محلی میکنن که واقعا نمیتونم اینکارو بکنم .. و اینکه وقتی من میرم اونجا من مهمانم اونا میزبان 

اونا که میان خونه ما من بی نهایت بهشون احترام میذارم 

یبار دعوتشون ک کردی خونتون. مثلا کشک بادمجون ک کنار غذا درست کردی و میدونی غذای مورد علاقه خاهرشوهرت ...

زهی خیال باطل 😏 نه تنها شرمنده نمیشن بلکه میگن دیدی چطور واسه ما خود شیرینی میکنه اینو باید کم محلش کنیم تا خودش بیفته دنبالمون. 

اینارو دیدم که میگم

خدایا شکرت که به من بهترین همسر دنیا رو دادی ❤️

جاری خواهرشوهر یعنی حسادت کینه 

خدا جاری بد نصیب کسی نکنه 

خدایا میدونم من بنده خوبی برات نیستم ولی از اینکه خدای خوب و مهربونی مثل تو دارم واقعا خوشحالم مرسی که محمد کوچولو رو سالم به آغوشم رساندی امیدوارم بغل همه چشم انتظار هاراهم با لطف و مهر خودت پر کنی 

هم بهتر..دوری و‌دوستی

خیلیا رو دیدم از صمیمی شدن با خانواده شوهر ضرر کردن

هروقتم شوهرت چیزی گفت توپ رو بندازرمین اونا و خودتو‌مظلوم بگیر..بگو والا من هرچی سعی کردم ارتباط بگیرم نشد

یه وقت نگو‌اونا حسودن و ...سیاست داشته باش..همه مردا عاشق خونوادشونن

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

واقعا فکر نمی کردم پزشک مملکتم دغدغه جاری داشته باشه☹

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
دوستان من چکار کنم؟؟؟؟؟

بیکاری؟؟؟ ول کن بابا  

کلا صمیمیت با هرکسی مخصوصا خانواده همسر سمههه... اشتباهه

تو از اول راهو اشتباه رفتی که بعدش بهت برخورد...

وگرنه من از اول عین غریه ها رفتار کردم  خیلی هم راضی ام

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
2706