2703
2553
عنوان

رفتار جاریم

813 بازدید | 54 پست

سلام دوستان من ۲۸ سالمه ۲ ساله ازدواج کردم پزشکم تک فرزندم..

مشکلی که هست نمی‌دونم چرا خانواده شوهرم خواهر شوهرام و جاریم منو کم محلی میکنن.. تعریف از خود نباشه ولی من از همه لحاظ ازشون سرم .. از اولین دیدار من خودمو باهاشون راحت و صمیمی گرفتم ولی رفته رفته دیدم مهر و محبت ندارن بهم منم دیگه سرد شدم .. میرم خونشون ساکت میشینیم دیگه شدن مثل غریبه ها برام .. شوهرم هم همش میگه تو چرا باهاشون حرف نمی زنی .. خب من وقتی میرم اونجا یکیشون حتی واسه احترام ۵ دقیقه نمیان کنارم بشینن منم خودمو کوچیک نمیکنم . هر بار بعد شام خوردن بلند میشم ظرفا رو میشوریم( دیگه سهم من که بیشتر از این نیست چون میگم شاید انتظار دارن من بیشتر کمک بدم و بخاطر این باهام اینطوری شدن نمی‌دونم!!!).. دریغ از یه بار زنگ زدن واسه احوالپرسی ... اگه انسان بودن معرفت داشتن منم صد برابر جواب محبتشون میدادم .. جدیدا جاریم هم کم محلی می‌کنه بزور جواب سلام میده .. وقتی میرم اونجا یکساعتش یکسال برام میگذره ولی بخاطر شوهرم مجبورم برم . وقتی میرم اونجا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

تا وقتی برات مهم هستن زجر میکشی من عين تجربه شمارو داشتم ولی از وقتی برام مهم نیستن به طرز عجیبی آرامش دارم و دیگه اصلا برام بود و نبودشون فرق نداره خیلی هم به ندرت میرم مهمونیاشون

خدایا شکرت که به من بهترین همسر دنیا رو دادی ❤️
2706