2137
2106
عنوان

رفتار جاریم

640 بازدید | 54 پست

سلام دوستان من ۲۸ سالمه ۲ ساله ازدواج کردم پزشکم تک فرزندم..

مشکلی که هست نمی‌دونم چرا خانواده شوهرم خواهر شوهرام و جاریم منو کم محلی میکنن.. تعریف از خود نباشه ولی من از همه لحاظ ازشون سرم .. از اولین دیدار من خودمو باهاشون راحت و صمیمی گرفتم ولی رفته رفته دیدم مهر و محبت ندارن بهم منم دیگه سرد شدم .. میرم خونشون ساکت میشینیم دیگه شدن مثل غریبه ها برام .. شوهرم هم همش میگه تو چرا باهاشون حرف نمی زنی .. خب من وقتی میرم اونجا یکیشون حتی واسه احترام ۵ دقیقه نمیان کنارم بشینن منم خودمو کوچیک نمیکنم . هر بار بعد شام خوردن بلند میشم ظرفا رو میشوریم( دیگه سهم من که بیشتر از این نیست چون میگم شاید انتظار دارن من بیشتر کمک بدم و بخاطر این باهام اینطوری شدن نمی‌دونم!!!).. دریغ از یه بار زنگ زدن واسه احوالپرسی ... اگه انسان بودن معرفت داشتن منم صد برابر جواب محبتشون میدادم .. جدیدا جاریم هم کم محلی می‌کنه بزور جواب سلام میده .. وقتی میرم اونجا یکساعتش یکسال برام میگذره ولی بخاطر شوهرم مجبورم برم . وقتی میرم اونجا 

ولشون کن کلا،به زندگیت برس.

دیدی میلرزه دلم وقتی به من زل میزنی،چه قشنگ از ته چشمات به دلم پل میزنی،هرکی اومد پشت سرت حرف بزنه گفتم هیس! من غیرتی ام سر تو مشکل از اخلاقم نیست!                                                                                 نی نی یارحذف تایپک۲          

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
2050

تا وقتی برات مهم هستن زجر میکشی من عين تجربه شمارو داشتم ولی از وقتی برام مهم نیستن به طرز عجیبی آرامش دارم و دیگه اصلا برام بود و نبودشون فرق نداره خیلی هم به ندرت میرم مهمونیاشون

خدایا شکرت که به من بهترین همسر دنیا رو دادی ❤️

یبار دعوتشون ک کردی خونتون. مثلا کشک بادمجون ک کنار غذا درست کردی و میدونی غذای مورد علاقه خاهرشوهرته.بگو اینو چون زهرا دوس داره درست کردم. ببین چطور شرمندت میشه

اون روز و میبینم بگردی دنبالم...بپرسی از همه هنوز دوسِت دارم؟..
2087

احساس می کنم منتظر اینی که اون ها شروع کنند 

در صورتیکه خودت هم بعضی وقت ها باید شروع کننده باشی 

خودتون می گید من یک ساعت می شینم کسی نمیاد کنارم بشینه 

چرا شما نمی رید کنار یه نفر بشینید و باهاش حرف بزنید

کاش میشد پاشون کرد ولی بخاطر شوهرم و احترام به شوهرم هم که شده نمیشه نرفت اونجا 

شوهرت توقع داره تو به خانوادش احترام بزاری،ولی اونا به تو احترام نذارن؟ خب این چه دوس داشتنیه؟!!!

دیدی میلرزه دلم وقتی به من زل میزنی،چه قشنگ از ته چشمات به دلم پل میزنی،هرکی اومد پشت سرت حرف بزنه گفتم هیس! من غیرتی ام سر تو مشکل از اخلاقم نیست!                                                                                 نی نی یارحذف تایپک۲          

شما چقدر درگیرشونی مگه پزشک نیستی ؟؟؟ انقدر خودتو مشغول کار کن که یادت بره کاراشون رو در حد یکی دو ساعتی هم که میری و میای بی خیال باش 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

با حفظ احترام کم کم ازشون فاصله بگیر. 

خب احتمالا اونا حس کردن تو خودتو براشون میگیری.

ولی در کل رابطه باید دوستانه و محترمانه باشه بهتر از صمیمیت هست. 

و این که فرهنگ ها متفاوته. شاید هم فرهنگشون اینجوریه.

درکت میکنم منم همین طوری بودم ولی اگه به خودم مطمعنم زیاد برام مهم نیس .سعی میکنم نزدیکشون باشم ولی اگه محل ندادن منم محل نمیدم حداقل شوهرم بفهمه که من کنارشون هستم ولی اونا با من حرف نمیزنن.ولی این کارم دوسالی طول کشید جواب داد هم من حرفو شروع میکنم هم اونا و کم کم روابط بهتر شد از قبل.

هر پرهیزکاری گذشته ای داردو هر گناه کاری آینده ای پس قضاوت نکن میدانم اگرقضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم... دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند .در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم...! محتاط باشیم در سرزنش و قضاوت کردن دیگران وقتی نه از دیروز او خبر داریم، نه از فردای خودمان
2051