2410
2553
عنوان

ی سوال از اقایون سایت دارم 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 21929 بازدید | 513 پست
😂😂 اونا که ازشون فراری ام با این گرونی هر کس رو بگیریم بدبخت میکنیم 

ینی اینهمه اطلاعات کسب کردی، الکی؟ واسه خوشی اب و هوا؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
یعنی اینارو نمیدونستید؟!!!!!!از سایت متوجه شدین عجب اینارو تموم رسانه ها که میگین از غیب حرف زدی ...

هیچوقت تو رسانه ها توجه نمیشه و جدی نمیگیره کسی ولی اینجا واقعا درک کردیم 

اقا هستم. عزیزمو گلم ممنوع
اینکه روحیات لطیفی دارن نباید هر حرفی رو ندونسته بهشون زد دلشون میشکنه توی کارهای خونه کمکشون کنیم م ...

حیف خواهر ندارم وگرنه به زور هم شده میدادم به شما😂😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2714
یه سوال اینا رو قبل اینکه بیای اینجا نمیدونستی؟

من ۸ سال کل روانشناسی زن خانواده جنسی خوندم فقط علاقه دارم میام ببینم وگرنه از روانشناسای خانواده خیلی وسیع تر خوندم کتابای خارجی و از پیدایش انسان 

اقا هستم. عزیزمو گلم ممنوع
2706