2137
2106
عنوان

ی سوال از اقایون سایت دارم 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 21833 بازدید | 513 پست
خودم یه تجربه جدایی تو نامزدی داشتم تا یه مدت نمیتونستم دوبازه اعتماد کنم الان باز ترسم بیشتر شد

ببحشید شوهر منم یه بار تجربه جدایی توی عقد داشته میشه نظرتون بدونم که فکر میکنین همسرم هنوزم به اون زنه فکر میکنه یا نه؟؟شما خودت دوباره ازدواج کنی یاد اون قبلی میفتی؟

بازاری و وکیل و مهندس کامپیوتر دیدم اینجا

😂😂😂از پشت گوشی فهمیدی واقعا طرف وکیل بوده؟!!!

اها حتما ازبن جوونای بیکاری رو میگی که هنوز پول تو جیبیشو از باباش میگیره

هیچ مرده با شخصیتی تو سایت زنونه نمیاد😊

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
من ۸ سال کل روانشناسی زن خانواده جنسی خوندم فقط علاقه دارم میام ببینم وگرنه از روانشناسای خانواده خی ...

میشه اسم کتاب ها رو بگین؟

طوری زندگی کن که خدا با افتخار بگه♥اون بنده ی منه♥
اتفاقا تا جایی که از خانما خبر دارم میگن  حتی میان از شب عروسیشون میگن کلا هیچ جا گفتنش خوب ن ...

اگه واقعااااا خانم باشن نمیگن😊

تجربه ثابت کرده

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕💜😎والا الان خوشکل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕برای سلامتی تو دلیم یه لبخند بزنید لطفا🥰😍شکوفه گیلاس من🌸🍒دخمل نازم اومده تا همدم مامانش باشه🥰😍
2050

یک سری خانم ها متاسفانه درگیر مسائل خاله زنکی و توجه بیش از حد به زیبایی و مادیات

یک سری در گیر شوهرهای بد

یک سری هم متاسفانه رهرو فرهنگ های اشتباه غرب مثل نگهداری سگ و...

یک سری هم واقعا دنبال مسائل خوب زندگی و حل مشکلات پیش رو 

کاربر مرد هستم         اگر دین ندارید آزاده باشید...
فک نکنم  ولی من زانوی غم بغل نکردم  ازش به عنوان موتوری استفاده کردم که الان اون حسرت من ...

اونایی که تو این سایت از زندگیم میدونن تقریبا خیلی خوب حالم رو میدونن پس نگید که فکر نکنم چون نه من از دل شما خبر دارم نه شما از دل من، در کل عشق یه چیز خیلی میخرس ازدواج هم مسخره تر از اون 

درک کردین؟!!!!😂😂😂 برادر من یه چی بگو بگنجه تو تاپیک خواهرشوهر به این نتیجه رسیدی یا خیانت؟!!!!! ...

تاپیکامو نگاه کن متوجه میشی اخریارو نیاز به طومار نوشتن نیست 

اقا هستم. عزیزمو گلم ممنوع
2051