1874
2106
عنوان

ی سوال از اقایون سایت دارم 🙄

21833 بازدید | 513 پست

بعضی ها ازشون میپرسی چرا اینجایین میگن برا شناخت خصوصیت خانوم ها و رفتارشون ...یا میگن برا انتخاب بهتر همسر و شناختش😐

حالا سوالم اینه تو مدتی ک اینجا بودید چی فهمیدید راجب زن ها 

بفرمایید تاپیک در اختیار شماست⁦🚶🏻‍♀️⁩

Nᴇᴠᴇʀ﹐ɴᴏᴛʜɪɴɢ،  ғʀᴏᴍ ɴᴏ ᴏɴᴇ﹐ɪᴛ ɪs ɴᴏᴛ ɪᴍᴘᴏssɪʙʟᴇ !                                                                                                                                                                چیزی ک نکشتت قوی ترت میکنه .                                                                                                              https://harfeto.timefriend.net/16284301984451      چالش حرف ناشناس ...🧡💫

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

من حقیقتش بیشتر ترس گرفتم از خانم ها

به چه علت؟

ژَ وی دنیا بی وفا مَ ندی خیرو بهرَ!😔هدف⬅️لاغری و خیاطی🥰برای تو، برای چشمهایت برای من برای دردهایم💔💔برای ما، برای این همه تنهایی ای کاش خداکاری کند💔
2124

🍌🍎☕🍌☕🍎☕🍌☕🍎⁦☕🍌🍎☕🍎☕🍎☕🍎☕

اینام برا خانوما 

پذیرایی کنید از خودتون😶

Nᴇᴠᴇʀ﹐ɴᴏᴛʜɪɴɢ،  ғʀᴏᴍ ɴᴏ ᴏɴᴇ﹐ɪᴛ ɪs ɴᴏᴛ ɪᴍᴘᴏssɪʙʟᴇ !                                                                                                                                                                چیزی ک نکشتت قوی ترت میکنه .                                                                                                              https://harfeto.timefriend.net/16284301984451      چالش حرف ناشناس ...🧡💫

دلم خواست آقایونو تگ کنم ولی حیف ک ممنوعه😐😂😂🤦‍♀️

توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفِ ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒

هیچی تونستن بیشتر تنهاییشونو پرکنن 😅

کاش میشد درمثلثی از کودکی،زندانی ام میکردند،جایی دقیقا میان آغوش مادرم،مامن گرمی چون بازوان پدرم،آنگاه ک دلم سرسختانه درحال نواختن ملودی زیبای خوشبختی بود...

دلیلش چیه

میام میبینم همه اینجا بد شوهر میگن

حالا خب صد درصد حق با خانما نیس ولی خیلی راحت بعصیا بد شریکشون میگن

از خانواده شوهر بدشون میاد اما خودش فک کن عروسش چه برخوردی با خودش داشته باش

یا هنوز درگیر عشق قبلیشونن

یا ...

2050

واسه شناخت خوی وخصلت زناواشناشدن باروحیشون چن تاکتاب خوندن هم اکتفامیکنه 

اکثرشون دنبال ی چیزه دیگن😑

عشقم،دنیام،همه کسم ،تنهاکسم فقط                         ❤شوهرجووووونم❤درخواست دوستی قبول نمیکنم😑آذربایجان مارالیام🙌

بایدم بترسین

اصن ما گربه رو دم حجله میکشیم🤭

توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفِ ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒
🍌🍎☕🍌☕🍎☕🍌☕🍎⁦☕🍌🍎☕🍎☕🍎☕🍎☕ اینام برا خانوما  پذیرایی کنید از خودتون😶

مرسی من یه موز برمیدارم میشینم یه گوشه😇

رینگ رو تحویل خانما میدم😂😂😂

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕💜😎والا الان خوشکل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕برای سلامتی تو دلیم یه لبخند بزنید لطفا🥰😍شکوفه گیلاس من🌸🍒دخمل نازم اومده تا همدم مامانش باشه🥰😍
انقدر بدم میاد از کاربران زن نما!!!!

الان کی مرده زن نماست 

کاش میشد درمثلثی از کودکی،زندانی ام میکردند،جایی دقیقا میان آغوش مادرم،مامن گرمی چون بازوان پدرم،آنگاه ک دلم سرسختانه درحال نواختن ملودی زیبای خوشبختی بود...
2051