2726
الان که ماه پنجم هم داره تموم میشه هنوز تهوع دارم درد زیر شکم دارم غذا فقط برنج و گوشت بهم سازگاره خ ...

این دردها طبیعیه من گاهی دور نافم گاهی زیر دلم یا سمت چپ شکمم تیر میکشه همش نگرانم چیزی نشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بییشتریک طرف شکمم درد میکنه شما هم همینطوری؟

نه من هربار یه جای شکمم درد میگیره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
این دردها طبیعیه من گاهی دور نافم گاهی زیر دلم یا سمت چپ شکمم تیر میکشه همش نگرانم چیزی نشه

من تو بارداری اولم اصلا اصلا هیچ دردی نداشتم تا روز آخر ولی اینبار خیلی درد کشیدم بعضی شبا بیدار میشم اونقدر درد داره نمیتونم تکون بخورم ولی خداروشکر همه چیز سالم نشون میده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
نمیدونم من هفته دیکه میرم دکتر میپرسم.من وقتای که ی خورده روپهلوی راست میخوابم موقع بلند شدن از درد ...

من فقط به پهلو میخوابم بیشترم به چپ اصلا به پشت نخوابیدم از وقتی فهمیدم دکترم به من شیاف داد شما استفاده نمیکنی به من گفت تا سه ماه من میدم 

نمیدونم من هفته دیکه میرم دکتر میپرسم.من وقتای که ی خورده روپهلوی راست میخوابم موقع بلند شدن از درد ...

انشالله به سلامتی نینیت به دنیا بیاد عزیزم واسش حمد میخونم . چون خودم خیلی استرس دارم واقعا درک میکنم باردارها رو 

2706