2726
عنوان

حاملگی و شوهری که فقط غر میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 46 پست

ببین مردا که زیاد ایراد میگیرن مشکل رابطه چیزی دارن

بهش برسی درست میشه

لازم نیست خیلی حالا عمقی ،ًمثل دوران دوستی و نامزدی رابطه داشته باشی بسه. 

بخودتم بیشتر برس 

بعدم کار الکی درست نگن

آلبالو چیه دیگه ! والا من مادربزرگمم دیگه شربت البالو درست نمیکنه. 

از این کارا نکن 

کلا از این به بعد فکر کن کار ضروری انجام بده فقط 

کاربر قدیمی ام 🍭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان هفت ماهمه 

تو این هفت ماه ینی شوهرم زهرمارم کرد با اخلاق گندش بخدا انقدم بارداری سختی دارم دریغ از یکم درک 

متاسفم هم براخودش هم برا خانواده گوه تر از خودش 

ک کمرم درد میکنه مادرش پیش شوهرم میگه بسه دیگه انقد لوس نشو 

خدا فقط الهی عوضشونو بده منکه حلال نمیکنم ایشالا آه و گریه های منو بچه تو شکمم بگیرتشون روز و شبم فقط گرس😔😔😔😭😭😭

2728
واقعا 

ناراحت نباش کم براش کوفت کنسرو کن.شربت چیه اخه.مربا اینا درست نکن خیلی دلش بخواد از بیرون میخره.حامله ای استراحت کن برو تو اتاق بگیر بخواب .چیه اخه.اعصابمو خورد کرد اول صبحی .اصلا تحویل نگیر به خودت برس .بچه ننه لوس

عزیزم خودت ناراحت نکن شما در دوران بارداری حساس تر هستی مهربان باش اول با خودت بعد با جنین و همسرت مهربان باش و با خوشرویی و آرامش خواسته هات رو در شرایط مناسب بازگو کن از حال و احوالت براش بگو اینکه در بارداری چه احساسهایی داری و انجام چه کارهایی برات سخت تر شده اینکه زود خسته میشی و خیلی چیزهای دیگه فقط آرامش داشته باش و مدام توی خونه که تنها هستی به جای گریه خودت رو قوی کن و تمرین کن که آروم باشی و از راه درست به خواسته هات برسی اولش شاید بی اثر باشه اما قطعا بعدا تاثیرش رو میبینی

ببین مردا که زیاد ایراد میگیرن مشکل رابطه چیزی دارن بهش برسی درست میشه لازم نیست خیلی حالا عمقی ،ً ...

نه قبلاً شوهرم خودش شربت می‌خرید ولی از وقتی فهمیده باردارم بدتر می‌کنه برای اولین بار رفت آلبالو گرفت گفت درستش کن باز به ساعت نکشید برام بادمجون آورد باز به ساعت نکشید سبزی بعد میگم خب گاماس گاماس میگه حیف مرگ برا تو خوبه گشنگیت بدن از این به بعد چیزی نمیارم قبلاً اصلا صداشو بلند نمی کرد ولی الان تندو تند صداش رو سرشع

شوهر من تازه بعدش اومده غر زدن که این چه شربتایی به جای تشکر

به خدا من درکت میکنم چون خودمم باردارم هفته دوازده واقعا حالم بده بشین باهاش خرف بزن تو اینترنت مطالب بارداری اینا بفرست براش درک کنه شاید بهتر شد کارای خونه رؤ مثل قبل انجام نده ظرفها رو بزار تو ظرفشویی بمونه نشور بهونه گرفت بگو قبلا خودم میشستم بدون اینکه تو بگی ولی الان زیاد نمیتونم رو پا وایسم کمرم درد میکنه ازش کم کم کار بکش تا یاد بگیره

سه ماهه اول دوران خیلی حساسیه

اجسام سنگین جابجا نکن

زیاد سرپا واینستا

جلوی اجاق گاز تو این گرما وقت نذار

با همسرت هم صحبت کن و توجیهش کن

اگ نمیتونی از خواهر شوهر یا مادر شوهرت کمک بگیر

شوهر من افتضاح بود،اونقدر گریوندم سر مسائل الکی و بیخود.خ ودشم بچه مون با آی وی اف بودا..

آخرش بچه ام دو و نیم کیلو بود،کلی غر زد که چرا اینقدر کوچیکه.

دعوا می کرد و چیز میز میشکست.

خواهر شوهرم الان حامله است و تازه رفته ماه هفتم،اونقدر چاق شده انگار الانه که بزاد،شوهرم میگه حتما بچه اش تپل میشه،میگم تو حاملگی فقط آرامش مهمه،حتما شوهر اون گریه اش نمیندازه و چیز میز نمیشکنه.

ولی خواهرم،اصلا خودتو ناراحت نکن،الان که فکر میکنم میبینم واقعا من زیادی اهمیت دادم،بی خیال باش،بخاطر بچه ات.

بیخودی به حرفای صدمن یه غازش بخند.بذار خودش به بی اهمیتی حرفاش برسه.

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎

شوهر منم یکم اینطور بود مریض میشدم اصلا به یه ورشم نبودا.سنگ کلیه داشتم میگف ناله نگن صدات اذیت میکنه.مادرش کرونا گرفت انقدر بهش محبت کرد هر لحظه تو ای سی یو بود تو حیاط بیمارستان میخوابید خودشو میکشت.منم بعدش انقدرررر کوبیدم سرش گفتم اینهمه من مریض شدم مردمو زنده شدم گذاشتی رفتی سر کار ۲۰ روز بعد اومدی کلیم سنگ داشت یه دکتر نبردی.انفولانزا گرفتم گفتی ساعت. ۲ شب پاشو سیب زمینی سرخ کن اصلااااا مراعات نمیکرد.انقدر گفتم .دو هفته پیش لوزه هام عفونت کرد گفتن کرونایی از ترسش ۲ روز از بیرون ناهار خرید.ابمیوه خرید که بعدش انتقام نگیرم😂😂😂😂

نه قبلاً شوهرم خودش شربت می‌خرید ولی از وقتی فهمیده باردارم بدتر می‌کنه برای اولین بار رفت آلبالو گر ...

بگو ببر اینارو ننه وا موندت برات شربت درست کنه .هر چی اورد بزار خراب شه بگو من حالم بده خیلی دوس داری کوفت کنی درست کن خودت

2706