1874
2106
عنوان

حاملگی و شوهری که فقط غر میزنه

522 بازدید | 46 پست

سلام خانوما من هفته نهم بارداریم و حال روحیه اصلا خوب نیست شوهرم از زمانی که باردار شدم بیشتر سخت میگیره و غر میزنی خودشم بچه میخواد ولی اخلاقش خیلی بد شده از در خونه که وارد میشه فقط غر میزنه چرااینکارو نکردی اون کارو نکردی اصلا به فکر شرایطم نیست مثلاً یک روز ۴کیلو آلبالو رو نشستم شربت درست کردم بادمجون درست کردم شام درست کردم و هزاران کار دیگه بعد اومده خونه غر میزنم تو چرا سلام نکردی بعد بهش میگم شربت درست کنم برات میگه قبل اینکه وارد خونه بشم باید به فکر می بودی نه الان واقعا خستم از بس گریه کردم می ترسم اتفاقی برای بچم بیفته بهونه گیری بیخود داره تا چیزی بهش میگم صداشو بالا می‌بره قبلاً اینجوری نبود با بارداری من که خودشم میخواست واقعا بد شده چیکار کنم باهاش واقعا رو فشاره حال خودمم اصلا خوب نیست نه روحی نه جسمی یا مثلاً به خواهرش میگه تو بیا بچه دوسالتو اینجا بزار زنم نگهش میدارم تو برو دکتر بعد بهش میگم تو اصلا حال منو میفهمی میگه قبول نکرد نترس میگم اصلا زدن این حرف یعنی چی خب ؟؟؟یا گوشیو برداشته به خواهر شوهرم میگه بیاین اینجا قبلش من به خواهر شوهرم گفته بودم بیاین گفت نه راهتون دوره نه بعد دوباره شوهرم بهش زنگ زد آنقدر اصرار کرد تا قبول کرد میگم خب یکبار گفتی گفت نه برای چی آنقدر اصرار کردی تو رو در بایستی گذاشتید جالبیش اینجاست به من گفت تو غر میزنی سر من چون خواهرم میخواد بیاد یعنی زره آیی نمی‌فهمه من الان اولمه و حالم خوب نیست

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
2050

چقدر بی درک خدا بهت صبر بده جوابشو نده اصلا چرا تو بت

اید براش شربت درست کنی خودش درست کنع ..

قدیمیهای ما میگن خوراکی دست زن باردار حرامه خوردنش میدونی چرا چون زن باردار واقعا سخته براش بلندشدن و نشستن کارکردن 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردی از خانه ای که در آن سکونت داشت زیاد راضی نبود، بنابراین نزد دوستش در یک بنگاه املاک رفت و از او خواست  کمکش کند تا خانه اش را بفروشد، بعد از دوستش خواست تا برای بازدید خانه مراجعه کند.دوستش به خانه مرد آمد و بر مبنای مشاهداتش، یک آگهی نوشت و آنرا برای صاحبخانه خواند. خانه ای زیبا که در باغی بزرگ و آرام قرار گرفته، بام سه گوش، تراس بزرگ مشرف به کوهستان، اتاق های دلباز و پذیرایی و ناهار خوری وسیع، کاملا دلخواه برای خانواده های بچه دار. صاحب خانه گفت دوباره بخوان!مرد اطاعت کرد و متن آگهی را دوباره خواند و صاحب خانه گفت : این خانه فروشی نیست!!!در تمام مدت عمرم میخواستم جایی داشته باشم مثل این خانه ای که تو تعریفش را کردی ، ولی تا وقتی که تو نوشته هایت را نخوانده بودی نمی دانستم که چنین جایی دارم.خیلی وقت ها نعمت هایی را که در اختیار داریم را نمی بینیم چون به بودن با آنها عادت کرده ایم ، مثل سلامتی، مثل نفس کشیدن، مثل دوست داشتن، مثل پدر، مادر، خواهر و برادر، فرزند، دوستان خوب و خیلی چیزهای دیگه که بهشون عادت کردیم‌.🌸🍃🌸🍃🌸
متاسفانه مردا همینجوری ان همشووون 

بعضیاشون اینجوریه متاسفانه بعضیاشون واقعا درک میکنم خیلیا رو دیدم که حاملن شوهرشون براشون کم نمیاره خواهر شوهر خودم حاملین شوهرش میره خسته از سرکار میاد ظرفاشو میشوره حالا من این توقعاتو ندارم فقط میخواهم درکم کنه غر نزنه

چقدر بی درک خدا بهت صبر بده جوابشو نده اصلا چرا تو بت اید براش شربت درست کنی خودش درست کنع .. قدیم ...

شوهر من تازه بعدش اومده غر زدن که این چه شربتایی به جای تشکر

ببین مردا که زیاد ایراد میگیرن مشکل رابطه چیزی دارن

بهش برسی درست میشه

لازم نیست خیلی حالا عمقی ،ًمثل دوران دوستی و نامزدی رابطه داشته باشی بسه. 

بخودتم بیشتر برس 

بعدم کار الکی درست نگن

آلبالو چیه دیگه ! والا من مادربزرگمم دیگه شربت البالو درست نمیکنه. 

از این کارا نکن 

کلا از این به بعد فکر کن کار ضروری انجام بده فقط 

کاربر قدیمی ام 🍭

من الان هفت ماهمه 

تو این هفت ماه ینی شوهرم زهرمارم کرد با اخلاق گندش بخدا انقدم بارداری سختی دارم دریغ از یکم درک 

متاسفم هم براخودش هم برا خانواده گوه تر از خودش 

ک کمرم درد میکنه مادرش پیش شوهرم میگه بسه دیگه انقد لوس نشو 

خدا فقط الهی عوضشونو بده منکه حلال نمیکنم ایشالا آه و گریه های منو بچه تو شکمم بگیرتشون روز و شبم فقط گرس😔😔😔😭😭😭

واقعا 

ناراحت نباش کم براش کوفت کنسرو کن.شربت چیه اخه.مربا اینا درست نکن خیلی دلش بخواد از بیرون میخره.حامله ای استراحت کن برو تو اتاق بگیر بخواب .چیه اخه.اعصابمو خورد کرد اول صبحی .اصلا تحویل نگیر به خودت برس .بچه ننه لوس

2051