2726

بچه ها من دو ماهه به تجویز روانپزشک سرترالین میخورم

چند روزه از وقت دکترم گذشته و قرصام تموم شدن

از دیشب وقتی چشمامو یا سرمو تکون میدم حس مور مور شدن تو چشام تا نوک انگشتام میکنم

میخواستم ببینم بخاطر اینه که قرص نمیخورم؟؟؟روزا اینطوری نمیشم اما دو شبه که این حالت بهم دست میده و نگرانم کرده

میشه راهنماییم کنید ممنون

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم گاهی اینجوری میشم سرترالین 100 میخوری یا50؟ 

۱۰۰ میخورم

انگار به چشام برق وصل میشه تا سرم و نوک انگشتام میره🥺

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!
2728

من این حسو نداشتم

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
من چند سال مداوم مصرف کردم چندباری هم قطعش کردم تا حالا حس مور مور نداشتم رفتی پیشه دکترت بهش بگو&nb ...

انگار برق وصل میکنن به چشمام

میگم شاید چند روزه نخوردم بخاطر اینه

میتونم از داروخونه بدون نسخه بگیرم؟

من این حسو نداشتم

😢

پس من چرا اینطوری میشم😭😭😭

میترسم

نکنه ام اس دارم😭

😢 پس من چرا اینطوری میشم😭😭😭 میترسم نکنه ام اس دارم😭

ن خدانکنه ب دکترت بگو 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
ن خدانکنه ب دکترت بگو 

حتما میپرسم ازش

ممنون عزیزم

بخاطر اینه که قطعش کردم؟

اره یه دفعه‌ای قطع کردی؟ 

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
اره یه دفعه‌ای قطع کردی؟ 

اره

قصدم این نیست که قطعش کنم

دکترم داروی یک ماهه نوشته بود که بعد یکماه دوباره برم پیشش 

قرصام تموم شدن اما فرصت نکردم که برم

میتونم از داروخونه بدون نسخه بگیرمش؟

چقد درکت میکنم💔💔 منم 100 میخورم  میخوام کم کم بذارمش کنار اگه بشه

عزیزم🥺❤️

حال روحیت بهتر شده؟

2706