2726
عنوان

مشاور مشاور 🍒🍒🍒🍒🍒

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 41 پست

اگر اینو بخونید میفهمید چقدر تو خانواده هم بد شانسم 😔😔😔😔

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6842532/چرا-من-اینقد-بدشانسم-حق-با-منه-یا-بقیه

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6856751/بابا-عصبیم-کردننننننننن-نمیزارن-نمیزارنننننننن-هر-روز-این-بحث-تو-خونه-ما-هست

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6891930/وا-عصبیم-کردن-خوب-وظیفه-اونه-چرا-انتظارشو-از-من-دارن

عزیزم اینو اگر بخونی میفهمی ی نمونه از چیزایی ک بهش الکی گیر میدن و همش میخان عیب از کار من در میارن چیه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6892985/بیاین-ماجرا-شماره-ای-ک-سیو-نیود-و-زنگ-زدو-چیا-گقتو-بگم-بهتون

2728

و اینننن ماجرای همین دیشبه ک واقعا دیگه کاری کردن ک من دارم ب فکر این میفتم ب ی طرفی ی جایی ک نبینم هیچچچ کسو برم و دریمو بخونم اما هیچ جا رو بلد نیستم 😔

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6915888/اخه-این-چ-خانواده-ایه-ک-من-دارم

خوب عزیزم خیییلی زیاده ببخشید ولی کاش بتونید همشو بخونین و بفهمین ک مشکل از چیه   چطور درستش کنم بقران ۴ ۵ ساله من در عذابم 

من فکر میکنم بدونم از چیه  ولی اینجا سخت میشه حرف زدن

از چیه 😔😔😔😔 چرا نمیشه عزیزم ؟ 

حقیقتش تازه از خواب پاشدم الان کلی کار در انتظارمه طرفای ظهر بیکار میشم  اگه دوس داشتی ایدی تل ...

باشه عزیزم  درخواست میدم لطفا قبول کن و خودت بهم پیام بده تا ای دی رو بفرستم من بلد نیستم برا اولین بار تو شخصی دوستمو پیدا کنم اس بدم 

من ۱۹ سالمه  عزیزم من همشششششش حس میکنم وحشتناک بد شانیم یعنی واقعا هم همینطوره یکککک ذره پیش ...

سلام مطابتون کامل خوندم اما اون تاپیکهها رو نخوندم متولد مرداد هستین؟یا لااقل تابستون 

اون تاپیکتون ندیدم اون هم میبینم تا امشب مفصل جواب میدم تو اعلان هام نگه میدارم پیامتونو یادم باشه به قول مهران مدیری هیچی نیست چند تا سوال شده دیگران بهت بگن سلام کردیم نشنیدی جواب ندادی؟شده دیگران بهت بگن چرا یهو اینجوری میکنی چیزی نگفت که؟شده دیگران بهت جوری درک کنن مثلا خیلی عصبانی هستی درحالی که تو دلت عصبانی اونقدر نیستی اما اونها بیشتر از حد فکر میکنن عصبانی هستی؟

اینها پرسیدم برام مهمه جواب بدید چون نمیخوام تست شخصیت شناسی وقت بزاریم روش یکم شخصیت ادمای ...... دارین ادم هایی که زیادتر از نرمال هوش اجتماعی دارن هوش درسی دارن اما رفتار اجتماعی نرمال به قول اصطلاح جامعه ندارن و دیگران ناخوداگاه برعلیه او میشن

بنا به هردلیلی جواب ندادم تا امشب یه پیام برام بزار باداوری کن لطفا 

زوج درمانگر و مشاور خانواده
سلام مطابتون کامل خوندم اما اون تاپیکهها رو نخوندم متولد مرداد هستین؟یا لااقل تابستون  اون تاپ ...

سلام عزیزم خیلی ممنون ک جواب دادی ممنونم ک میخای تاپیکامو بخونیسن 🥰🥰😍

سلام مطابتون کامل خوندم اما اون تاپیکهها رو نخوندم متولد مرداد هستین؟یا لااقل تابستون 

شده دیگران بهت بگن سلام کردیم نشنیدی جواب ندادی؟ اینو ن عزیزم 

شده دیگران بهت بگن چرا یهو اینجوری میکنی چیزی نگفت که؟آره تقریبا راستش من ی کم زود جوشم و وقتی عصبی بشم فوریییی دعوا میکنم و حرف تلخ میزنم 

شده دیگران بهت جوری درک کنن مثلا خیلی عصبانی هستی درحالی که تو دلت عصبانی اونقدر نیستی اما اونها بیشتر از حد فکر میکنن عصبانی هستی؟ نمیدونم عزیزم اره ی کم میفهمم اینو من خیلی زود جوشم اما فقط کافیه ۱ دقیقه ۲ دقیقه با طرف دعوا کنم بعدش دیگه یادم میره و عصبانیتم خیلی زود میخوابه  خیلیم عجولم 

سلام مطابتون کامل خوندم اما اون تاپیکهها رو نخوندم متولد مرداد هستین؟یا لااقل تابستون  اون تاپ ...

وای جمله اخرت عزیزم دقیقاااا  من خیلییییی هوش درسیم خوبه جوری ک هیچوقت تو مدرسع زیر ۱۹ و نیم نشد معدلم ولی وحشتناککککککک حواس پرتم و خیلی کلی نگرم جزعی نگر نیستم ببین در حدی کلی نگرم ک چون کولر آبی رو آب میریزن داخلش ب ذهنم نمیاد ک با برق کار میکنه دیگه وگر ن ک آب خالی مگه میشه کولرو روش کنه  یا هیچ وقت نشده دنبال وسیله ای بگردم و پیداش کنم حتی اگر جای واضحی باشه  یا اینکه ضرب المثلا رو خیلی دیر میگیرم  یا وسیله ای تو دستمه دنبالش میگردم  کلا اینم یکی از مشکلاتمه یادم رفته بود بپرسم  ک با اینکه خیلی اینده نگرم و موضوعات رو خیلی خوب تحلیل و تفصیر میکنم و چیزای جدید کشف میکنم  ولی اون مشکلات بالا رو هم دارم ک همش بر چسب خنگ و نفهم و بچه بهم میزنن ☹ واقعا ناراحت میشم من خیلی تو مساعل زندگی و درسی و اینا اینده نگر و فهمیده ام ولی این برچسبا رو بهم میزنن  من واقعا نمیدونم اخرش با هوشم یا خنگ اخه تناقض دارم کارام و ویژگیای فکریم ؟  من بعضی اوقات فکر میکنم قرار بوده از این بچه های معلول ذهنی کروموزمی بشم ک تو چیزای پیش پا افتاده هوششون و درکشون کمه اما تو ی مسعله دیگه خیلیییی میتونن با هوش باشن ولی دیگع در اون حد عمیق نشده این مشکلم ؟ 😐 ( البته بابامم اینجوریه مثل من )

سلام عزیزم خیلی ممنون ک جواب دادی ممنونم ک میخای تاپیکامو بخونیسن 🥰🥰😍 سلام مطابتون کامل خوندم ام ...

ن عزیزم متولد مرداد نیستم فروردینم 

وای جمله اخرت عزیزم دقیقاااا  من خیلییییی هوش درسیم خوبه جوری ک هیچوقت تو مدرسع زیر ۱۹ و نیم نش ...

چقدر علاقه دارین اسم بزارین رو چیزهایمختلف خودتون یا ....ازین فضا اسم گذاشتن بیایم بیرون مطلقا هیچ تمایل ندارم رو خودتون برچسب بزنید

همه انسانها خوبی و بدی خودشون دارند خوب بریم سراغ جواب دادن به شما حالا

زوج درمانگر و مشاور خانواده
2706