2703
2553
عنوان

مشاور مشاور 🍒🍒🍒🍒🍒

503 بازدید | 41 پست

خانما کسی اینجا مشاور هست ؟ 

من پول مشاور ندارم ولی ی مشکلاتی دارم ک میخام ب یکی بگم ی راه حلی جلو پام بزاره 😔 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

بهزیستی مشاوره رایگان داره فک کنم 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
بهزیستی مشاوره رایگان داره فک کنم 

زنگ زدم بهشون درست و حسابی  راهنمایی نمیکنن 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ زدم بهشون درست و حسابی  راهنمایی نمیکنن

سرچ کنی بازم هست از این مشاوره های رایگان 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2720
سرچ کنی بازم هست از این مشاوره های رایگان 

مرسی عزیزم 😔

مشکل تون بیان کنید درخدمتیم در حد توان

مرسی عزیز دلم میگم اینجا خیلی تایپ کردنش زیاد طول میکشه اذیت میشین میتونین ای دی تلگرامی چیزی بهم بدین حداقل ویس بفرستم اذیت نشین ؟ 

مرسی عزیز دلم میگم اینجا خیلی تایپ کردنش زیاد طول میکشه اذیت میشین میتونین ای دی تلگرامی چیزی بهم بد ...

مقدوره پیام بدید من به احترام قوانین نینی سایت مراجعه کننده از اینجا خارج نمیکنم 

پیام بدید فعلا ببینیمتا کجا میشه پیش رفت بعد ....

زوج درمانگر و مشاور خانواده
2714
مقدوره پیام بدید من به احترام قوانین نینی سایت مراجعه کننده از اینجا خارج نمیکنم  پیام بدید فع ...

مرسی عزیزم الان میزارم تو چندتا پست  زیاده متناش وقت کردی بخون گلم 

مقدوره پیام بدید من به احترام قوانین نینی سایت مراجعه کننده از اینجا خارج نمیکنم  پیام بدید فع ...

من ۱۹ سالمه 

عزیزم من همشششششش حس میکنم وحشتناک بد شانیم یعنی واقعا هم همینطوره یکککک ذره پیش بقیه شانس ندارم نمیدونم دلیل اینا چیه  ی کم از خصوصیاتم بگم من ی ظاهر معمولی شایدم معمولی رو ب بالا دارم ولی اندامم عالیه اخلاقیاتمم ی دخترم ک خیلی پر شر شور و ذوقم و زیاد سر ب سر بقیه میزارم و زبون درازم کلا خیلی خیلی راز دار و  تو دارم و در کللل زیاد با کس خاصی حرف نمیزنم و صمیمی نمیشم اما تو جمع ها و برا اتفاقات یهویی خیییلی حرف میزنم اظهار نظر میکنم و ... مثلا  تلویزیون میبینیم همه ساکتن من میگم وایییی متنفرم از این بازیگر یا خیلی دوست دارم این مبلا رو و .... یا یکی ی حرفی میزنه ب شوخی منم فوری ی جورایی واکنش نشون میدم و ب شوخی جوابش میدم ( در حالی ک منم هدفم شوخی کردنه اما میفهمم ک اطرافیان بخاطر این اخلاقم ک زود واکنش نشون میدم منو ی ادم نفوذپذیر و سست میبینن و فک میکنن بچه ام یا منگولم و با من مثل بچه ها رفتار میکنن  و به خودشون اجازه میدن حتی کوچیکترا از من ک هر شوخی با من بکنن  ) مثلا ی نمونس با اینکه میگم من اصلاااا زشت نیستم ولی یهو وسط شوخیی حرفی حیزی فوری فقط زوم میکنن رو قیافم مثلا میگن زشتی  یا اینکع من دوتا خواهر کوچیکتر و بزرگتر از خودم دارم حتی کوچیکه ۱۲ سالشه و خیلی دختر آرومیه  بخدا از لحاظ قیافه و اندام من خییییلی بهتر از اونام و جالبش اینه ک من با اینکه زیاد میپرم ب بقیه و شوخی میکنم هیچچچچچوقت با قیافه و ظاهر کسی شوخی نمیکنم اما بقیه با من چرا حتی در حالتاییی خیلی عادی این دوتا خواهرم الکی گیر میدن ب ظاهرم و مثلا یا میگن چقدر چاقی یا ی زن خیلی چاقو مثال میزنن و منو ب اون تشبه میکنن ( در حالی ک من بهترین اندامو تو خانواده دارم ) یا ظاهرم میگم معمولی ولی خدایی اینقدررر لبام خوشکله خوار بزرگم خودش خودشو کشت رفت ژل زد ب لبش و دماغ عمل کرد و .... من بدون همه اینه لبام عالییی  دماغمم حتی از دماغ عمل کرده خواهرم کوچیکتره فقط خیییلی خوش فرم و عملی نیس  بعد خواهرم میاد ب طور مستقیم و با مثالای غیر مستقیم ب من میگه ک لبات زشته یا دماغت و .... حالا دماغ ی چیز لبام اصلا تو کتم نمیره و  خییییلی حرفای دیگه  یا مثلا تو خونه ی جواریی بین بچه ها من پر خوراک ترم و کلا تکه میپرونن و اینا ولی موقع غذا کشیدن حتی مامانم ک غذا میکشه نصبت ب سهم خواهرم  سهم منو کمتر میده و من با نون اینا میخورم خوب یا اینقدر نگن زیاد میخوری و تیکه نندازن یا واقعا زیاد بهم بدن  یا اینکه بحث کار کردنه ک همیشه ب نا حق حتی خانوادم میگن کار نمیکنی چ برسه ب فامیل و توقعشونم نسبت ب بقیه از من بیشتره و اخرشم انگ کار نکن بهم میزنن ( حالا ی دوتا تاپیک دارم در این موضو لینکشو میزارم اگر بتوتین بخونین 😔)  یا بحث اینا و خانواده و چی ب کنار من حتی با اینکه خیلی دختر با هوشیم تو مدرسه ظاهر اینامم ک گفتم مشکلی نداره ولی تمام پسرای فامیل برا من خودشونو میگیرن و انگار منو د  حد خودشون نمیدونن یا ب هر حال بهم علاقه مند نمیشن ( همیشه فکر میکنم شاید دلیل همه اینا اینه ک من دختر زبون درازیم و رو دارم البته بی ادب نیستم و از حقم دفاع میکنم و اونا حتی اگر حق با من باشه جبهه میگیرن ناخوادگاه  چون خواهرم آرومه ) یعنی من قیافم از خواهرم بهتره ها خیلی بهتره ولی حتی بیرون تو شهر هم ک میریم من خیلی مودب و با احترام حرف میزنم  ولی خواهرم  خیلی مورد توجه تره اینجاس ک  دو دل میشم میگم  واقعا ربطی ب شخصیت نداره و شانسم بده کلا  ( تیپ و طرز لباسمونم مثل همه ب خاطر این نیس )

خلاصه اصل کلام ابنه ک من متوجه میشگ ۹۰ درصد اطرافیانم حتی خانوادم منو زیاد انگار دوست ندارن یا حتی از من بدشون میاد و توقع زیاد ازم دارن در حالی ک اگر ب توقع زیادشون عمل نکنم سرزنش میکنن و باهام بحث میکنن اگر عمل کنم هم وظیفه میدونن و همیشههههههه حقو از من سلب میکنن حتی

وقتی حق با منه و دارم بخاطرش تلاش میکنم یا خلاصه حرف میزنم زبون درازی میکنم ( ن ب معنای بی ادبی رو داری و سریح حرفمو میزنم ) حتی اگر حق با من باشه باز ناخوادگاه باهام  بحث میکنن و نمیخوان قبول کنن حق با منه و هررررر کاری کنم تهش قدر نمیدونن  ( خلاصه راستش من دوست دارم ک کم حرف بی خیال و دختر ارومی بشم شابد این مشکلات رفع شدن  ولی بخدا الان ۴ ۵ ساله دارم تلاش میکنم نمیتونم شخصیتمو تغیر بدم اولا نمیتونم دوما کافیه ی روز کم حرف باشم انگار تمااااام انرژی منفی ها و افسردگی دنیا تو تنمه و انگار با شر شیطونی کردن حاضر جوابی کردن و اینا حالم خوب میشه اما چ فایده ک اثرات مستقیم و غیر مستقیم این اخلاقیاتم خیلی بیشتر رو اعصابمه و اذیتم میکنه و واقعا دوست ندارم شخثیتم طوری باشه ک هیچ کس احترلمم نکنه روم حساب باز نکنه ابهت نداشته باشم و منو سبک و یا بچه فرض کنن )

در ضمن عزیزم من از اونام ک هرررر کاری میکنم در حالی دریت هم باشه بقیه فکر میکنن اشتباهه و منو ی جوری نصیت میکنن یا عیب ایراد از تمامممم کارم در میارن ۹۰ درصد ددما و جوری رفتار میکنن انگار من بچه ام و نمیدونم یا عقل ندارم و همه کارمو اشتباه انجام میدم و میگردنننن کلاااا فقط عیب از من پیدا کنن 

پیام شخصی بفرستید اگر صلاح نمیدونید اینجا بگید و خصوصیه

عزیزم خواستم شخصی بگم ولی دیگه گفتم شاید دویت نداشته باشین قبول کنین درخواست کسبو همینجا گفتم 

لطفا بقیه در صورتی کمکی برا حل مشکلم دارن پست بزارن 

عزیزم الان ی چندتا لینک  تاپیک هم میزارم ک چندتا از این اتفاقات تعریف کردم اگر بتونین اونا رو بخونین ک بهتر بشه راهنماییم کنین خیلی خیلی ممنون میشم 😔

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6840880/نمیدونم-چرا-خواهرم-اینجوری-میکنه-حسوده

اینجا رو ببنیند عکس گذاشتم اگر حوصله داشته باشین و بخونین ۹۰ درصد گفتن اندامت عالیه ولی ....

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6834828/همه-بهم-میگن-چاق-عکس

2706