2726
عنوان

خونه شلخته و بدون کابینت من++عکس🤕🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 80636 بازدید | 437 پست
عزیزم اگ اینستا داری پیج nini_naz  رو فالو کن خانم دلیری از پکیجاش استفاده کن من خودم تجربه ای ...

فدات شم عزیزم ممنون از محبتت ای وی اف کردم ماه دیگه انتقال جنین دارم دعام کن لطفا 

خدایااا واقعا 7 سال انتظار بس نیست؟😭😭لطفا نی نی مو زودی بزار تو دلم.. دوست جونیا دعام کنید لطفااا😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برای تنبلی تخمدان پیاز درمانی کن

ممنون عزیزم من میگرن دارم پیاز درمانی میگرنم رو تحریک میکرد

خدایااا واقعا 7 سال انتظار بس نیست؟😭😭لطفا نی نی مو زودی بزار تو دلم.. دوست جونیا دعام کنید لطفااا😘
2728
فدات شم عزیزم ممنون از محبتت ای وی اف کردم ماه دیگه انتقال جنین دارم دعام کن لطفا 

اگ قابل باشم حتما گلم فقط استرس نداشته باش چون استرس شرایطو بدتر میکنه توکل کن به خدا انشاءالله که نتیجه میگیری و نی نی تپل و خوشگل و شیطون نسیبت میشه 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
عزیزم میشه بپرسم کدوم شهری؟ و اسم مرکزی ک رفتی چیه

اهوازم عزیزم جهاد دانشگاهی رفتم زیر نظر دکتر دیباوند

واقعا بحث های زنان و زایمان تو تاپیک کابینت هم هست چه خوب    

اصلا کار قشنگی نیست.خیلی زشته وسط تاپیک یکی دیگه دو‌نفر شروع میکنن بحث دیگه.حالا یه سلام‌کردن مهم نیست ولی میتونن تاپیک جدا بزنن یا برن خصوصی هم.اونایی که به خاطر عنوان تاپیک میان باید چند تا پست رو رد کنن که به پست مربوط به عنوان برسن.انگار تو یه جمع دو‌نفر برا خودشون بلند بلند حرف بزنن.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
صفحه چند عکس گذاشتی

اینجا عکس آشپزخونه هم پاک میشه...حذف کرده

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2706