2737
2734
عنوان

اخه این چ خانواده ایه ک من دارم

104 بازدید | 7 پست

بچه ها اگر چند تا از تاپیکامو بخونین میفهمین چقد رو این موضوع عصبی شدم دیگه 

از اول چون من پشت کنکورم قرار گذاشتیم ک من ظرفا رو بشورم خواهرم غذا درست کنه ( بزرگتره) خلاصه همیشههههه در همه مواقه من ظرفامو شستم یا اگر  کاری برام پیش اومده رفتم جایی اومدم تا بعد ۴ ۵ ساعت هنور ظرفا رو برام گذاشتن اما غذا رو بیشتر مواقع مامانم کمک میده ب اجیم و میشه گفت ۷۰ درصد مواقع مامانم درست میکنه و اخرش همه داداشم و خواهرم و مامانم و ...  همه میگن تو اصلا کار نمیکنی و فلان و .... حتی میان خونه میبینن غذا نیس میان یقه منو میگیرن انگا  من مسول همه چیزم  بعد خواهرم جلو بقیه خودشو مظلوم میگیره و همه طرفشن بعد تا تنهاییم همشششش منت ی تیکه غذاشو سر من میزاره انگار فقط من میخورم  امرو  ب من گفت بیا کمکم کن تا ساندویچ مرغ درست کنیم گفتم خوب ی غذایه سا روزی ی بار تو درست کن دیگه بازم من بیام  حالا رفت درسک کرد  الان دارن میخورن اصلا منو صدا نزدن ک برم غذا بخورم😔😔😔😔😔 ( چون تو اتاق درس میخونم هر روز صدام میزدن تا میفهمیدم )

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
مامان بابات هم صدات نکردن؟  فعلا نرو بیرون ببین چیزی نمی‌گن خودشون

ن داداشمم هی میشنیدم میگفت حقشه 😔

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یاد خودم افتادم دقیقا من باخواهرم همچین مشکلایی داشتیم اون کار نمیکرد من کوزت بودم ‌ ولی الان هرکی خونه خودشه خونه مامانمم میریم چون من راه دورم تن به کار نمیدم که مهمونم 😁😂

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 
2728
یاد خودم افتادم دقیقا من باخواهرم همچین مشکلایی داشتیم اون کار نمیکرد من کوزت بودم ‌ ولی الان هرکی خ ...

بحث کار نیس بحث اینه ک همه حقو ب اون میدن 

2738