2703
2553
عنوان

شوهرم بهم گف خیلی بدجنسی

384 بازدید | 13 پست

قبلا تاپیک زدم راجب دعوای مادرشوهرم با منو همسرم 

گفتم بدترین تهمت بهم زد و چیزی نمونده بود 

پدرشوهرم بهم حمله کنه 

از اون روز دعوا من دیگه اصلا ب روی شوهرم نیاوردم 

چیزو حالا ظهر داشتیم حرف میزدیم 

یهو نمیدونم چی گفتیم ک رسیدیم سر صندلی حموم 

درومدم گفتم عه صندلی رو فکر کنم مامانت 

شکسته تو چشام زل زد گف چقد بدجنسی 

حالا هر چی میشه میندازی گردن اون 

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

بگو مگه مریضم دروغ بگم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدم گف اصلا نمیخام اسمشونو بیاری هر چی مربوط به اوناس 

نمیخام بشنوم .

حالا خوبه چیز بدی نگفتم فقط خاستم اطلاع بدم 

دلم شکست ادم بده شدم من 😞😞

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2720

منم با شوهرت موافقم 

راست میگه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
بگو مگه مریضم دروغ بگم

والا منظوری نداشتم خاستم اطلاع رسانی کنم ک رفتیم بیرون حواسش باشه بخره

بعدم گف اصلا نمیخام اسمشونو بیاری هر چی مربوط به اوناس  نمیخام بشنوم . حالا خوبه چیز بدی نگفت ...

نه عزیزم ادم بده نشدی 

حرفت جالب نبوده

یعنی بی معنی بوده دیگه خودتو بده کردی بچگانه بوده

خودتم باشی هرچقد از خونوادت ناراحت باشی دوس نداری شوهرت یهو بهشون چیزی بگه حتی همین حرف تو 

مخصوصا الان ک رابطتون احتمالا با خونوادش کمتر شده بیشتر دلش تنگشون میشه 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2714
راس میگه خب

چیوووو؟؟؟؟؟

برو تاپیکام بخون چه کارایی باهام کرده مامانش ؟؟؟؟

بعد من بی منظور گفتم بدون شکسته اگه بیرون رف بگیره 

مگه فحش دادم یا تهمتی چیزی زدم ک به من میگه بدجنس😐😐

نه عزیزم ادم بده نشدی  حرفت جالب نبوده یعنی بی معنی بوده دیگه خودتو بده کردی بچگانه بوده خود ...

اصلا با ناراحتی یا چیری نگفتم ؟گفت صندلی حموم کجاس گفتم شکسته زیر پای مامانت بوده 

واقعا این حرفو گفتم بدجنسیه ؟؟؟؟؟

بعد مامان اون بهم گف هرزه اون چیه ؟؟؟

وله برا چی باید دروغ بگی

گف صندلی کو گفتم شکسته 🤕

منم با شوهرت موافقم  راست میگه

خب سراغ صندلی گرف منم گفتم زیر پای مامانت بوده شکست این بده واقعا؟؟؟؟اصلا بدم میاد یکطرفه قضاوت میکنین 

خوبه تاپیکم هستش چه بلایی سرم اورده 

من از اون روز حتی به روی شوهرم نیاورده مبادا ناراحت بشه 

کجا بدجنسی کردم اخه؟؟؟

هر روز داره استوری میذاره منو فحش و نفرین میکنه 

منم بخاطر شوهرم سکوت کردم چطور میاین 

میگین حق با شوهرمه 😔😒