2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تجربی سختکوشی شبا دیرخابیدن درجا نزدن گذشتن از همه تعطیلات خانواده و فامیل میخاد من همه ی اینارو داشتم ولی باز هم گند زدم کنکورو فقط بگم باید خیلی بخونی من کامپیوتر میگم برو حالا بازم علاقه خدته

نواربهداشتیتونم سابق هستم  

تجربی خیلیی پرههه اگه سهمیه داری برو فک نکنمم چیز خوبی باشه من اگه باشم حتماااا میرم کامپیوتر

چون دوستایی داشتم که عاشق تجربی بودن الان اومدن تجربی همشونم از تجربی دسته جمعی میخوان برن کامپیوتر

خلاصه که خودتو اذیت نکن از همون اول کامپیوتر بخون که بعد دیپلمت بتونی کار کنی لنگ مدرک لیسانس نباشی

2738
تجربی سختکوشی شبا دیرخابیدن درجا نزدن گذشتن از همه تعطیلات خانواده و فامیل میخاد من همه ی اینارو داش ...

شرمنده میپرسم،الان چیکار میکنی¿¡ینی شغلی چیزی¿¡

اره اومده تو سایت پادا هست،دوشنبه هم قراره برم از مدرسه بگیرم،همه چیو جز فنی الف اوردم

تو سایت پادا ثبت نام‌کردی هدایت تحصیلی؟ خواهرم الف انسانی اورده امروز رفت مدرسه برای ثبت نام گفتن باید تو سایت پادا ثبت نام‌کنه ولی همش سایته قطعه🤦🏻‍♀️

2706