2726

من با دایود لیزر کردم الان دوهفته از جلسه اول لیزرم گذشته با ژیلت شیو کردم زیر بغل تقریبا نصفش دراومده بکینی هم همینطور

من برای همه ی ارزوهام میجنگم هیچ وقت نا امید نمیشم من میدونم به همه ی خواسته هام میرسم.من خدایی دارم که بی نهایت عاشقشم هرروز با شمردن خوشبختیام وجود خدارو کنارم حس میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی رفته گفتن اثر داشته ک منم رفتم موهامم سیاه و زخیمه کلا

عمم رفته برای موهای صورتش گفتن چون موهات قوی نیست با کندلا نمیزنیم برات دایود میزنیم 

کندلا قوی تره

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
2728

ببین کلا یه دستگاه رو بدنای مختلف تاثیر متفاوت میذاره اینو از نزدیک دیدم خودم 

اما درکل جلسه اول خبری نیس هنوز،عجله نداشته باش😃

کندلا ۲۰۲۰ خوبه؟ بعد قیمت فول بادی می دونید؟

۲۰۲۱ هست خیلی خوبه البته من فعلا دو جلسه رفتم

۴۸۰فول بادی

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

من هم ي جلسه رفتم همين طور فكر ميكردم به من گفت اصلا دست نزن تا جلسه بعدي شب قبلش ژيلت بزن مال من از روز دهم موها سست شدن و خيلياشون ريخت 

ن فرقی نداره دوسداشتی بکن

الان بزنم یا بزارم یه روز قبل جلسه بعدی؟؟؟

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
من هم ي جلسه رفتم همين طور فكر ميكردم به من گفت اصلا دست نزن تا جلسه بعدي شب قبلش ژيلت بزن مال من از ...

یهنی با همون یه جلسه موهاتون ریخت ؟؟؟؟

چه خوب واقعا 

من ده روزی میشه ولی هنوز نریختن 😕

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2706