2726

خانمه گفت بعد ده روز تا یه هفته ژیلت بزن میریزن الان فک کنم۵روز گذشته ولی فکر نمیکنم اثری داشته روموهام موهای بیکینی بغل دستو پا هنوز مث قبل درمیاد دستگاه هم اسمش الکس دایود🤕🤕شماهم اینجوری بودین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دستگاهی که میگی بنظرم زیاد قوی نیست 

من کندلا رفتم ریزش زیاد داشتم ولی پرسیدم ازشون گفتن اصلا ربطی به جلسات الانت نداره 

بعد از جلسه ششم مشخص میشه 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

بچه ها من ۶ جلسه یجا رفتم اونجا موهام خوب می‌ریخت بیکینی،بعد دستگاه به دستگاه شدم الان دو جلسه اس جای جدید میرم ولی بعد دوجلسه فقط یکم بالاهاش ریخته...میترسم دیگه نریزه ب نظرتون جلسه سوم میریزه یعنی طبیعیه؟

دستگاهی که میگی بنظرم زیاد قوی نیست  من کندلا رفتم ریزش زیاد داشتم ولی پرسیدم ازشون گفتن اصلا ...

کسی رفته گفتن اثر داشته ک منم رفتم

موهامم سیاه و زخیمه کلا

من یه هفته پیش جلسه اول لیزرم بود خانومه هیچی نگفت بهم یعنی الان با ژیلت باید صورتم شیو کنم ؟؟؟

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2706