2137
2106

خانمه گفت بعد ده روز تا یه هفته ژیلت بزن میریزن الان فک کنم۵روز گذشته ولی فکر نمیکنم اثری داشته روموهام موهای بیکینی بغل دستو پا هنوز مث قبل درمیاد دستگاه هم اسمش الکس دایود🤕🤕شماهم اینجوری بودین؟

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

دستگاهی که میگی بنظرم زیاد قوی نیست 

من کندلا رفتم ریزش زیاد داشتم ولی پرسیدم ازشون گفتن اصلا ربطی به جلسات الانت نداره 

بعد از جلسه ششم مشخص میشه 

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈
2165

بچه ها من ۶ جلسه یجا رفتم اونجا موهام خوب می‌ریخت بیکینی،بعد دستگاه به دستگاه شدم الان دو جلسه اس جای جدید میرم ولی بعد دوجلسه فقط یکم بالاهاش ریخته...میترسم دیگه نریزه ب نظرتون جلسه سوم میریزه یعنی طبیعیه؟

دستگاهی که میگی بنظرم زیاد قوی نیست  من کندلا رفتم ریزش زیاد داشتم ولی پرسیدم ازشون گفتن اصلا ...

کسی رفته گفتن اثر داشته ک منم رفتم

موهامم سیاه و زخیمه کلا

من یه هفته پیش جلسه اول لیزرم بود خانومه هیچی نگفت بهم یعنی الان با ژیلت باید صورتم شیو کنم ؟؟؟

امان از دلی ک در ان داغ مادر باشه💔                                  مامان میدونم ک هنوزم حواست بهم هس                          خیلی جاها دعای تو بوده ک سرپا نگه م داشته  گره گشای زندگیم بوده                  درسته نیستی ولی خودت گفتی هیچوقت دستتو ول نمیکنم    شبایی ک میای دیدنم دلم میخاد همونجا زمان وایسه واسه همیشه کنارم بمونی             مامان دلم خیلی برای امیررررر تنگ شده سلامم بهش برسون 💔🖤                                       
2183

من با دایود لیزر کردم الان دوهفته از جلسه اول لیزرم گذشته با ژیلت شیو کردم زیر بغل تقریبا نصفش دراومده بکینی هم همینطور

من برای همه ی ارزوهام میجنگم هیچ وقت نا امید نمیشم من میدونم به همه ی خواسته هام میرسم.من خدایی دارم که بی نهایت عاشقشم هرروز با شمردن خوشبختیام وجود خدارو کنارم حس میکنم
کسی رفته گفتن اثر داشته ک منم رفتم موهامم سیاه و زخیمه کلا

عمم رفته برای موهای صورتش گفتن چون موهات قوی نیست با کندلا نمیزنیم برات دایود میزنیم 

کندلا قوی تره

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈
2191