2726

بچه هااول برید تاپیک قبلیم رو بخونید تا بفهمید قضیه چی بوده بعد من اسکرین شات های دیشب و امروز رو میفرستم ک نظر بدید...ب نظرتون ادامه بدم عذرخواهی بیشتری کنم زنگ بزنم از دلش دربیارم یا اینکه دیگه ادامه ندم تا هروقت خودش تصمیم بگیره پیام بده 

https://s4.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۱۰۷۲۴-۱۹۲۸۰۷_messages_7om1.jpg

این مال دیشب بود،منظورش از اینکه میگه از بودن کنار خانوادت لذت ببر اینه که من اونشب تو بحث برگشتم برای اینکه حرصش رو دربیارم گفتم خانوادم مهم ترن و اولویتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دلخور شده 

چقد ناز نازیه

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

ببین هرچقدم که مشکل داری هرررچقد جلو خانوادت هرررجقدمم صمیمی به شوهرت بی احترامی نکن چون کامل خوردش میکنی بعدم باعث میشی اونم بهت بی احترامی کنه الانم شوهرتم عصبیه هعی تو پرو پاش نپیچ بذار اروم شه 🤐🤐🤐حالا میرفتی ابرسان میخریدی خودت میومدی حتما باید بهش میگفی اون ممثلا فک میکنه داره بدون اون بتو بد ممیگذره بعد که میگی دارم با مامان بابام میرم ناخوداگاه این حس بهش دس میده که اره من پس پشمشم نبودم 🤐

ببین هرچقدم که مشکل داری هرررچقد جلو خانوادت هرررجقدمم صمیمی به شوهرت بی احترامی نکن چون کامل خوردش ...

اخه عزیزم ما قرار گذاشتیم از اول هر جا میخوایم بریم قبلش یه پیام هم شده بدیم بهم خبر بدیم😪

2706