2737
2734
عنوان

واسه اولین بار دست کسی که عاشقش بودم و لمس کردم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 58 پست

اولین بار که قبل ازدواجمون همسرم دستمو گرفت کل قلب و وجودم ریخت....وای حس خوبشو هیچوقت یادم نمیره

ان شاالله نصیب شمااااا

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نامحرم که بودید🤨 حالا بچه‌هه پوشک داشت یا نه😐

به پوشکش چیکار داری🤣😐🤔

پوشک# 😐

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 

زیاد هم وابسته نباش .

دوست داداشم ک ده سال بود باهم دوست بودن. شبا میومد خونمون میخوابید کلا مامانم هر چی برای داداشم میخرید برای اونم میخرید .

دیگه منو از داداشم خاستگاری کرد من بچه بودم ۱۳ سالم بود اون هم ۱۷ بعد کل شهر فهمیدن اون منو میخواد خانواده ها هم فهمیدن‌.ما باهم اصلا ارتباط نداشتیم فقط دو یا سه بار باهم حرف زدیم .رفت سربازی اومد گفت ی کم کار کنم  البته وضعیت خوبی داشتن گفت خودم رو جمع و جور کنم تو هم ی کم بزرگ شو میام خاستگاری من درگیر کنکور شدم و اونم نمیدونم چی شد هر دو از هم سرد شدیم ب گوشم رسوند ک ما ب درد هم نمی خوریم شما سطح خانوادگی بالایی دارید. باید همو فراموش کنیم راستم میگفت خیلی فرق داشتیم البته از نظر مالی هر دو اوکی بودیم .حالا هم من مجردم و هم اون من ۲۲ سالمه و اون ۲۷ .انقدر داستان داریم باهم ک بگم میگی چ قشنگ . 

من آن گلبرگ مغرورم ک میمیرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردم 👌🏻👌🏻👌🏻 
2738
حالا نمیشد دلمونو نشکونی اینجا کلی آدم هست که رو دوست داداششون کراش دارن☹️

اره شاید حق با تو باشه ببخشید 

ولی خیلی حواستون رو جمع کنید هرچیزی ممکنه .

ما دیگه رسما انگار نشون بودیم مامانش همیشه ی عالمه وسیله خوردنی برام میفرستاد.

دلم براش تنگ شده هم خودش و هم خواهراش چقدر منو دوست داشتن .

نمیخوام اذیتش کنم گفتم بزار هر جور ک راحته زندگی کنه بعضی وقتا نرسیدن باعث میشه همیشه برات طرف عزیز باشه .بعد رسیدن ی حس عادی بودن بهت دست میده .

نمیدونم اگ روزی بشنوم ازدواج کرده چ حالی میشم ‌. 

من آن گلبرگ مغرورم ک میمیرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردم 👌🏻👌🏻👌🏻 
2706