1874
2106

حسی که دارم قابل وصف نیست بچه دادم بغلش دوبار دستامون خورد به هم خیلی دوسش دارم میشه دعا کنید بهش برسم خودم که دلم روشنه 😍

انشالله

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت 💨نِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋ در آرزوی اون روزی که بتونم یه کوله بردارم و دور تا دور دنیا رو بگردم 😍میزنه پر میزنه پر دلم واسش هی میشه تنگ‌💝توی وضعیت سفیدم 💕💑 باهات متضاد منی ولی رفیقم باهات. من سیاه 🖤و تو سفید♡ فرقمون زیاد اما جالب اینه 👈کاملا بهم میایم💏 تیرگی من با روشنی تو قشنگ بعد تیرگی شب روشنی صبح💕  تو دلیل من برای بودنی 🙈من دلیل توووو . من همونم که میخندیدم به عاشقی🤣🙊عاشقت شدم 👤👈اونم چه عاشقی😍🙈 حتی اگه آسمون ازون بالا بیاد زمین🌠👆🏻🙄👇🌏 من 😌🖐دوستت دارم ...دوستت دارم ...همین😜 🥀❤💋😻💏....

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

2124

انشاله هر چی خیره برات رخ بده

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 
2050
1718