2410
2553
عنوان

میگن پول خوشبختی نمیاره🙄

207 بازدید | 19 پست

چرا اینطوری فکر میکنین 

بنظر من میاره هاا 

میشه حتی عشق را با پول خرید 

کی پیش فقیر میاد ؟یا لهش محبت میکنه ؟

فوقش یه دلسوزی و ترحم میکنه 

از اول بگم بعد بیا بازخواست بکن از 1399.11.28 اینکاربری دست منه وقتی خواستی بری کارگاه بازی اینو ببین دیگه زر اضافی نزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اگه پول داشته باشی ولی غم داشته باشی بنظرم بدرد نمیخوره ، یه زندگی معمولی و ساده بهتره🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
2714

پول خوشبختی نمیاره اما از خیلی بدبختی ها جلوگیری میکنه هر کس هم بگه نه فقط شعار میده الکی

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔
عشق و محبت رو نمیشه با پول خرید

میخرن 

ببخشید تو عاشق فرد فقیر میشی ؟

نه نمیشی 

از اول بگم بعد بیا بازخواست بکن از 1399.11.28 اینکاربری دست منه وقتی خواستی بری کارگاه بازی اینو ببین دیگه زر اضافی نزن
2706