2703
2553

که معمولا زندگیایی که خانوم و اقا دوتایی کارمندن خانوم هم درامدشو میاره تو زندگی و ی مرد کارمند به تنهایی نمیتونه عالی تامین کنه

ولی اگه خانوم کارمند باشه و اقا بازاری و شغل ازاد معمولا درامد اقا ب حدی هست ک درامد خانوم توش گمه و خانوم هدفش از کار بیشتر تو جامعه بودن و ایناست 

درسته یا نه؟ البته اکثربتو میگم نه استثناها

سلام

خلاقیتت در عنوان زدن عالیه

من کمتر بازاری دیدم به همسرش اجازه شاغل بودن بده 

چیزی که دیدم اینه که دلیل اشتغال رو مالی میدونن 

در حالی که یک خانم شاغل میدونه تنها دلیل اشتغال مالی نیست

شان احتماعی هم جایگاه مهمی داره 

😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خیر نمیشه کلی گفت

همه چی بستگی به شخصیت طرفین داره.

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!

این چیزارو نمیدونم فقط میدونم دو دو تا 4 تا تو زندگی مشترک معنی نداره، پول من پول اون 

با هم کار کنید و زندگی کنید خرج کنید 

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
2714

بستگی داره به در امد آقا از شغل ازادش بعضی شغل های ازاد اندازه ده تا کارمند درامد ماهانه شه 

بعضیام بزور کرایه مغازه بدن 

اللهم عجل لولیک الفرج خدایا فرج امام زمان ما را برسان🙏🙏🌹🌹
بازاریای نسل جدید منظورمه  ن مثلا پیرمردا

منم بازاری های نسل جدید منظورمه 

همینایی که خانومشون اینجا تاپیک میزنه که شوهرم نمیذاره برم سر کار و شوهرم نمیذاره تنها از خونه برم بیرون 

😁
سلام خلاقیتت در عنوان زدن عالیه من کمتر بازاری دیدم به همسرش اجازه شاغل بودن بده 

ایشون تمام تاپیکاشون در مورد مقایسه کارمند و شغل آزاده 

قطعا نیاز به راهنمایی نداره معلوم نیست با چه هدفی این کارارو میکنه 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
ایشون تمام تاپیکاشون در مورد مقایسه کارمند و شغل آزاده  قطعا نیاز به راهنمایی نداره معلوم نیست ...

بله در جریان هستم 

امیدوارم اون مرد بازاری آرمانی سریعا توی زندگی ایشون پیدا بشه 

😁

بنظرم نمیشه امار کلی داد، چون دیدم آقا بازاری بود دنبال خانم کارمنده یا برعکس آقا کارمند بود مخالف با اشتغال خانم، برمیگردد طرز فکر و فرهنگ و خانواده طرفت و خودتت

منم بازاری های نسل جدید منظورمه  همینایی که خانومشون اینجا تاپیک میزنه که شوهرم نمیذاره برم سر ...

بعد کارمندای اطراف شما اگه خانوم بگه زباد روم حساب نکن ک درامدم وارد زندگی شه بازم دوس دارن خانومشون شاغل باشه یا نه؟

بعد کارمندای اطراف شما اگه خانوم بگه زباد روم حساب نکن ک درامدم وارد زندگی شه بازم دوس دارن خانومشون ...

اول به من بگو که چرا یه خانم باید همچین حرف مخربی بزنه ؟

اطرافیان من گروکشی مالی ندارند

یا با تفاهم جفتشون هزینه میکنند 

یا تقسیم وظایف دارند

😁
2706