2137
2106

که معمولا زندگیایی که خانوم و اقا دوتایی کارمندن خانوم هم درامدشو میاره تو زندگی و ی مرد کارمند به تنهایی نمیتونه عالی تامین کنه

ولی اگه خانوم کارمند باشه و اقا بازاری و شغل ازاد معمولا درامد اقا ب حدی هست ک درامد خانوم توش گمه و خانوم هدفش از کار بیشتر تو جامعه بودن و ایناست 

درسته یا نه؟ البته اکثربتو میگم نه استثناها

سلام

خلاقیتت در عنوان زدن عالیه

من کمتر بازاری دیدم به همسرش اجازه شاغل بودن بده 

چیزی که دیدم اینه که دلیل اشتغال رو مالی میدونن 

در حالی که یک خانم شاغل میدونه تنها دلیل اشتغال مالی نیست

شان احتماعی هم جایگاه مهمی داره 

بیا یه زنجیره درست کنیم. من امشب برات دعا میکنم. شما هم برای یه نی نی سایتی دیگه دعا کن و اینجوری بجای اینکه دنبال اذیت هم باشیم ، سایتی می سازیم که همه برای همدیگه خیر و خوشی میخواییم  

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

خیر نمیشه کلی گفت

همه چی بستگی به شخصیت طرفین داره.

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
2124

من چرا چند روز یبار همین تاپیک رو میبینم🤔دچار تکرار شدم انگار 

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                            مَـــن هَمانَم کـه " تُــــویی " از هَمه عالَم جانَش⁦♡‿♡

این چیزارو نمیدونم فقط میدونم دو دو تا 4 تا تو زندگی مشترک معنی نداره، پول من پول اون 

با هم کار کنید و زندگی کنید خرج کنید 

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه

بستگی داره به در امد آقا از شغل ازادش بعضی شغل های ازاد اندازه ده تا کارمند درامد ماهانه شه 

بعضیام بزور کرایه مغازه بدن 

اللهم عجل لولیک الفرج خدایا فرج امام زمان ما را برسان🙏🙏🌹🌹
بازاریای نسل جدید منظورمه  ن مثلا پیرمردا

منم بازاری های نسل جدید منظورمه 

همینایی که خانومشون اینجا تاپیک میزنه که شوهرم نمیذاره برم سر کار و شوهرم نمیذاره تنها از خونه برم بیرون 

بیا یه زنجیره درست کنیم. من امشب برات دعا میکنم. شما هم برای یه نی نی سایتی دیگه دعا کن و اینجوری بجای اینکه دنبال اذیت هم باشیم ، سایتی می سازیم که همه برای همدیگه خیر و خوشی میخواییم  
2050
سلام خلاقیتت در عنوان زدن عالیه من کمتر بازاری دیدم به همسرش اجازه شاغل بودن بده 

ایشون تمام تاپیکاشون در مورد مقایسه کارمند و شغل آزاده 

قطعا نیاز به راهنمایی نداره معلوم نیست با چه هدفی این کارارو میکنه 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
ایشون تمام تاپیکاشون در مورد مقایسه کارمند و شغل آزاده  قطعا نیاز به راهنمایی نداره معلوم نیست ...

بله در جریان هستم 

امیدوارم اون مرد بازاری آرمانی سریعا توی زندگی ایشون پیدا بشه 

بنظرم نمیشه امار کلی داد، چون دیدم آقا بازاری بود دنبال خانم کارمنده یا برعکس آقا کارمند بود مخالف با اشتغال خانم، برمیگردد طرز فکر و فرهنگ و خانواده طرفت و خودتت

منم بازاری های نسل جدید منظورمه  همینایی که خانومشون اینجا تاپیک میزنه که شوهرم نمیذاره برم سر ...

بعد کارمندای اطراف شما اگه خانوم بگه زباد روم حساب نکن ک درامدم وارد زندگی شه بازم دوس دارن خانومشون شاغل باشه یا نه؟

بعد کارمندای اطراف شما اگه خانوم بگه زباد روم حساب نکن ک درامدم وارد زندگی شه بازم دوس دارن خانومشون ...

اول به من بگو که چرا یه خانم باید همچین حرف مخربی بزنه ؟

اطرافیان من گروکشی مالی ندارند

یا با تفاهم جفتشون هزینه میکنند 

یا تقسیم وظایف دارند

اول به من بگو که چرا یه خانم باید همچین حرف مخربی بزنه ؟ اطرافیان من گروکشی مالی ندارند یا با تفاه ...

مثلا خانوم بگه درامدم مال خودمه ولی کل کارای خونه هم انجام بده در این صورت مرد کارمند دوس داره ک خانومش کار کنه و بار مالی رو دوش شوهر باشه ولی ب جاش کار خونه نکنه یا اینکه مرد کارمند بیشتر ب فکر اینه ک ی منبع درامد اضافه شه و خودش ب تنهایی نمیتونه تامین کنه و اینکه خانوم تو جامعه باشه و از درسش استفاده کنه دلایل فرعیه واسش؟

مثلا خانوم بگه درامدم مال خودمه ولی کل کارای خونه هم انجام بده در این صورت مرد کارمند دوس داره ک خان ...

عزیزم شما تعریف درستی از ازدواج ، مشارکت ، کارمندبودن و این چیزا ندارید 

عزیزم شما تعریف درستی از ازدواج ، مشارکت ، کارمندبودن و این چیزا ندارید 

ببینید تو کشورای دیگه درست زن و مرد باهم خرج زندگیو میدن و تقسیم وظابف میکنن و خانوما حقوق برابر دارن ازادی پوشش دارن 

شما تاپیک قبلتون درباره بکارت گفتید ک بهتره دخترا از کاپ استفاده نکنن 

ب نظر شما این منصفانس ک تو ایران ی اقا توقع داشته باشه خانومش باکره باشه نصف خرج زندگی هم بده؟

ببینید تو کشورای دیگه درست زن و مرد باهم خرج زندگیو میدن و تقسیم وظابف میکنن و خانوما حقوق برابر دار ...

نه منصفانه نیست ولی انتخاب خود خانم ها اینه 

کور که نیستیم میتونیم همچین مردی انتخاب نکنیم