2733
2734

خودم که چن روزه دلم به کار نمیره میخوام پرده ها روبشورم یه کم‌خونه تکونی کنم ولی به خاطر گرما دستم به کار نمیره .سینگ پره ظرفه دخترمم بازی میکنه شوهر هم خوابه.شماها چن وقت یه بار پرده هاتون رو میشورین .من‌تازه شش ماهه پرده خریدم ولی بوی خاک میدن .

من یکم آش گذاشتم اونم مجبوری خاک بر سر جوگیرم 

چند روزه آنقدر خسته ام که حد ندارد تازه یه لقمه غذا خوردم خونه رو باید جارو بزنم اما حسو حالش نیست پرده ها هر وقت کثیف بشه

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقد اسم کاربریت خوشاینده استارتر

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

من پرده هام سالی یکبار می شورم.چون خیلی دنگ وفنگ داره.از صبح درگیر لواشک درست کردن بودم.همسرم هنوز سرکار.پسرمم داره کارتون نگاه می کنه.هرچی هم بهش می گم یک کاری برام انجام یده الان انجام نمیده.قهر کرده الان باهام پسرم

2738

منم درانتظارم.

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم

برق رفت از خواب بیدارشدم با دخترم درساشو تمرین کردم الانم ولو شدم رو کاناپه

#انسانم_آرزوست                                                                      یه مامان مجرد                                                        طبیعت گردوکوهنورد.                                            آنکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست😑