2726
عنوان

اختلاف قد شوهر و خودتون

287 بازدید | 35 پست

بنظرتون تا چند اندازه خوبه 

من خودم هم قد دوست ندارم البته قبل ازدواج برام مهم نبود قدشون

همسرم ۱۷ سانت ازم بلندتر 

هر چند قد خوشبختی نمیاره

۳۰سانت

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلیه 😑

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

من هنوز سینگلم ازدواج کردم میگم

سلام اگر دنبال یه چنل میگردن که

پر از ماسک مو وصورت باشه

پروفايل بگراند باشه

اهنگ 

چنل@Girlse_roomsتو تلگرامه

میکاپ

بافت مو خلاصه کلی چیزای خفن تو چنل داریم تازه میتونید نظر بدین هرچی دوست دارین براتون بزارم لطفا حمایتم کنید 😔آدرس چنل@Girlse_roomsتو تلگرامه

۱۱ سانت

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706