2733
2734
عنوان

دستور یه صبحانه خوب برای بچه ها

567 بازدید | 17 پست

سلام ..

من الان چندین بار هست که تاپیک غذا نی نی میزارم .. درسته استقبال نمیشه  ولی حتی اگه یه بچه هم تو این کره خاکی ازش بخوره ..مامانش دعام کنه برام کافیه ..

نون سرخی ..

یه تخم مرغ رو داخل یه کاسه هم میزنی ..کمی وانیل بزن .. کمی شیر پرچرب اضافه کن ..

یه نون تست رو با قیچی نصف کن .. بزار تو مخلوط تخم مرغ ..چند دقیقه بمونه ..بعد با یه کم کره داخل ماهیتابه سرخش کن ...

زیاد لازم نیست سرخ بشه .‌ در حدی که تخم مرغ بگیره..کافیه ..

حالا میزارم داخل بشقاب برای پسرم .. عسل هم میریزم داخل قاشق میخوره...

چون اگه عسل رو روی نون بریزم نمیخوره..ولی روی قاشق میخوره...

نوش جان 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خيلي ممنون خانم گل 🙏🏻 عزيزم سوال ديگه هم راجب بچه داري بپرسم مشكلي نداره؟  

بپرس عزیزم 

..بلد باشم جواب میدم 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
ممنون ازت 😘❣😘 خسته نباشی😘 کاش برامون عکسم میزاشتی ایده بگیریم  از زحمتی ک کشیدی 💋

اینشکلی میشه 

بپرس عزیزم  ..بلد باشم جواب میدم

ببخشيد براي خريد سيسموني بنظرتون دستگاه بخور سرد بايد خريد؟ و اينكه پستانك بخواد ادم بخره بايد مناسب چند ماهگي بخره؟ براي سيسموني تا چه سني از بچه براش لباس بخريم؟ 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
2738
عکس نداری؟  آموزش با عکس جذابتره😍😘

عکس گذاشتم ..البته از گوگل هست ..گ ولی برای منم دقیقا همین شکلی میشه .. سخت نیست اصلا

ببخشيد براي خريد سيسموني بنظرتون دستگاه بخور سرد بايد خريد؟ و اينكه پستانك بخواد ادم بخره بايد مناسب ...

عزیزم من ۳ تا بچه دارم ..تا به حال بخور لازمم نشده ...

به نظر من که لازم نیست .. 

پستانک هم اینجا از ۰ تا ۶ ماه داره ..که اول اون رو میخری ..همون اول پستانک نمیدی ..معمولا بعد از ۴۰ روزگی میدن ..

لباس هم برای همون اوایل کامل بگیر ..بعد بزرگ تر شد مثلا ۶ ماهشه شده دیگه خودت میتونی با توجه به سایز بچه و سرما و گرما و هوا خرید کنی 

.. این تجربه من 

عزیزم من ۳ تا بچه دارم ..تا به حال بخور لازمم نشده ... به نظر من که لازم نیست ..  پستانک هم ا ...

خيلي ممنونم 🙏🏻متشكر از شما 💐انشالله سلامت باشيد كنار گل هاتون 🙏🏻

من درخواست دوستي فرستادم اگر بازم از اين تاپيكا زديد بتونم ببينم 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 

سلام دوست عزیزم خوبی؟😙😙بعد از مدتها سری سایت زدم یادت افتادم گفتم برات پیام بذارم. امیدوارم خوب باشی دلم برات تنگ شده بود❤💐😊

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2706