2726

همیشه تو ذهنم دلم میخواست شوهرم چشم سبز باشه چهارشونه و قد بلند سال 85 رفتم دانشگاه یکی از هم کلاسی هام دقیقا همونی بود که تو ذهنم بود خیلی بهش فکر میکردم ولی همیشه میگفتم اون محاله بیاد سمت من خیلی دخترای خوشگلتر و سرزبون دار تو کلاسمون بودن اینم عاشق یکیشون بود خلاصه ترمای اخر اون دختره ازدواج کرد و دیگه دانشگاهمون تموم شد منم دیگه بهش فکر نمیکردم بعضی وقتا یادش میوفتادم ولی نه اینکه همیشگی باشه خلاصه گذشت تا سال 97 ینی 12 سال بعد اتفاقی ابجیم خونش رو عوض کرد و یه مدت بعد گفت همسایمون گفته پسرم از خواهرتون خوشش اومده و گویا با هم تو دانشگاه هم کلاسی بودن منم موندم که کیو میگه من رو کی دیده که من ندیدمش تا اسم و فامیلش رو گفت و من دهنم وا موند خخخخخ الانم که دارم براتون مینویسم از این اقا یک پسر یک ساله دارم و اینکه الان داشتم یه جایی میخوندم که تو کتاب کیمیاگر نوشته بود اگه تو قسمتی از زندگی من باشی روزی به سمت من برمیگردی

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟

چه باحال😍

ما می خواستیم دنیا رو عوض کنیم دنیا ما رو عوض کرد 🖤🖤یک عدد خسته از همه چیز🖤یک آدم تلخ 🖤 خواهشا تو خصوصی نیاید دلیل حالم رو بپرسید دوست ندارم توضیحی راجبش بدم.اولن کع این جا یه سایت عمومیه وقتی نظرتو بیان میکنی جنبه شنیدن نظر مخالف رو هم داشته باش دوما نقد یه نظر با عدم بی احترامی به اون نظر خیلی فرق داره پس اول تعریف دموکراسی رو بفهمید چهار تا کتاب راجبش بخونید بعد بیاید اینجا جبهه بگیرید دموکراسی یعنی من نظر مخالفمو میگم تو هم باید متقابل بع نظر مخالف من احترام بزاری بشنویش 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اخی چه باحال خوشبخت باشید❤

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

ازدواج  ماهم دقیقن  به همین شکل بود بعد ۸سال منم یه پسر یکساله دارم همسرتون جدا شد از زن اولش یا اصن ازدواج نکرده بود؟

اسی شاید باورت نشه همسرم این کتابو برام خریده هنوز وقت نکردم بخونم😁

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ازدواج  ماهم دقیقن  به همین شکل بود بعد ۸سال منم یه پسر یکساله دارم همسرتون جدا شد از زن ا ...

نه عزیزم قرار بود بره خواستگاری ولی دختره قبلش با یکی دیگه که خیلی پولدار بوده ازدواج میکنه 

ازدواج  ماهم دقیقن  به همین شکل بود بعد ۸سال منم یه پسر یکساله دارم همسرتون جدا شد از زن ا ...

منم نخوندم ولی تو اینستا یه قسمت از کتاب رو گذاشته بودن هوس کردم حتما بخونمش

2706