2737
2734
عنوان

کرونا خواهشااااا برو گمشو

91 بازدید | 7 پست

بخدا خسته شدم پسرم چند روز دیگه چهارسالش تموم میشه

روابط اجتماعیش صفره بچه

از بس کسی رو ندیده

خستمون کردی روانی

دخترم بدجور هوس تولد کرده سوم بود بهش قول دادم اسفند دوستاش رو دعوت کنم از همون اسفند ۸۸ همه جا تعطیل شد

به خدا گناه داریمما

برو بمیر کرونا

خستمون کردییییییی

باشه بابا بای

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قرار نیست بره،. زندگی بشر داره سبکش عوض میشه باید با تغییر وقف بدی، انتخاب طبیعی همینه، کسی که نتونه کنار بیاد از بین میره پس طرز فکرتو عوض کن و با شرایط جدید سعی کن شادی های جدید واسه خانواده تدارک ببینی، تولد متفاوت مثلا پیک نیک درست کن برید خارج شهر تولدش جشن بگیرید خودتون 

2738