2726

یه پسره بود از آشناهامون که یه بار خانوادگی رفتیم بیرون، دوست منم باهامون بود، منم با زبان بی زبانی به این پسره دوستمو تعریف میکردم که شاید ازش خوشش بیاد

بعد وقتی دوستم رفت هی مسخرش میکرد که اندازه گلدون خونمونه انقد کوتاهه و این حرفا

بعد الان بعد ۲ ماه از اون ماجرا، امروز تو اینستا عکس منو دوستمو دیده نوشته عه همون گلدون!😑

منم نوشتم عه دوستمه ها! گف شوخی میکنم دختر خوبی بود، ولی من دختری میپسندم که قدش فلان باشه اون دیگه زیادی کوتاه بود

منم گفتم اگه دخترای بغلی نباشن پس اون وقت پسرای قد کوتاه چی کار کنن؟!

گف اونا اصن نباید ازدواج کنن!😑

ادامه داره ها...

خب ادامه شو میخام😁

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چه اصراری دارید حالا 😒

هر کس یه سلیقه ای داره دیگه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
ماشالا بزنم ب تخته همشونم قد بلند دوس دارن!😐

حالا خودشونم بکشن به زور۱۷۵میشن😐

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 

خب😐

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
ماشالا بزنم ب تخته همشونم قد بلند دوس دارن!😐

از بس خوش اشتهاان

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

منم تو دلم گفتم متاسفم برا اون طرز فکرت! ولی به خودش چیزی نگفتم

یکم بعد اومد نوشت امیدوارم یه پسر برا این دوستت پیدا شه خیلی زود

منم اعصابم خورد شد که انقد از موضع بالا داره صحبت میکنه و هی دوستمو تحقیر میکنه فک کرده کیه! خواستم بچزونمش گفتم اتفاقا خیلی وقته پیدا شده😏 اونم چه کیسی... پسره باباش براش ماشین بنز قراره بخره

(حرفام کاملا واقعیت داشت با این تفاوت کوچیک که اینا فعلا قصدشون ازدواج نیس ولی من جوری وانمود کردم انگار پسره قصدش ازدواجه با دوستم)

2706