2737
2734
عنوان

بچه ها سالگرد عقدمه😐😔ولی...

652 بازدید | 26 پست

مادر شوهر مادر شوهرم حتی زنگ نزدن یه تبریک بگن😭واقعا اعصابم خورده 

همیشه همینجوری بی خیالن

از بس به شوهرم گفتم‌خسته شدم  

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدایی توقع نداشته باش یادشون بمونه . ما هم خودمون میرفتیم گشت و گزار 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2738
مادربزرگ همسرت ینی؟ خوب نگن چقد تحت تاثیر آدمای اطرافید🙄🙄

نه گلم پدر و مادر شوهرم 

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

وا مگه مادرشوهرم باید تبریک بگه...واسه ما هیچ تولد بچش رو تبریک نمیگه چه برسه سالگرد.....

ول کن بابا هیچ وقت از کسی توقع نداشته باش ، وظیفه اش که نیست.....

زندگی خودتو بکن توقع از کسی نداشته باش چون باعث ناراحتی میشه......

هرکی زندگی خودش

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
سالگرد عقد مگه زنگ میزنن تبریک بگن؟ چه توقعاتی دارینا

زنگ نه حداقل پیام بدن

همسر من استوری گذاشت 

مامانم تبریک گفت 

مامان اون بع روی خودش نیاورد 

اصلا کلا خودش و میزنه به اون راه 

نه زیر لفظی یادش بود بهم بده نه مراسم یلدا به روی خودش آورد نه چیزی .

من مامان بابای خودمم یادشون نیست  سالگرد عقد فقط برای زن و شوهر ب ابد مهم باشه نه هیچ کس دیگه

عزیزم نمیخوام که یادشون باشه 

میگم شوهرم استوری گذاشت حتی تبریک خشک هم نگفتن

2706