2733
2734
عنوان

دیروز با کتک از خواب پاشدم 😐🤍🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن حق داره ،آره زدن چیز خوبی نیست اما تو مادرت تا ساعت 3خواب باشید جالب نیست اول از همه هم بهت گفته که خود تا درست کن همون موقع یه فکر و برنامه می ریختی الان هم به جا ناراحتی درست عبرت بگیر 

😒😒چه پدری

اصلا دست بزن نداره ولی از رفتارای من کفریه چند ساله از اونور داداشم هی کاسه داغ تر از آش میشه به بابام میگه تو مرد نیستی اگه مرد بودی گوشیشو میگرفتی نمیزاشتی بره بیرون و ...‌‌ همش تقصیر اونه دیشب بابام باهام شوخی میکرد داداشم گف فایده نداره اون کتکی که زدی از صبح داری منت کشی میکنی منم برگشتم به داداشم گفتم چقدر ازت بدم میاد تنفر دارم ازت اونم ساکت شد فک کنم ناراحت شد ولی حقش بود

2728
چقدر بابات جیگر😂

😂😂 حرصم میده هی من میخام دلش بسوزه هی میگم عای دستم عاس انگشتم بعد یهو سلطه شدم گفتم این بار چیزی نمیگم ولی کافیه یبار دیگه دست روم بلند کنی منم میزنمت ا۱لا میرم مزشکی قانونی ازت شکایت میکنم اونم خندید گف وای وای وای 

اصلا دست بزن نداره ولی از رفتارای من کفریه چند ساله از اونور داداشم هی کاسه داغ تر از آش میشه به باب ...

مادر ودختر میخوابین حوصلش سر رفت   واقعاچجوری زد   حس میکنم آدم بدی نیست ولی خندم گرفت  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2738
مادر ودختر میخوابین حوصلش سر رفت   واقعاچجوری زد   حس میکنم آدم بدی نیست ولی خندم گرفت ...

نه اصلا بد نیست بابام خودمم خیلی دوسش دارم و راستش اصلا دلخورم نشدم ولی خودمو لوس کردم 

فقط اینه منو تحمل کرده بهش حق میدم 

نه اصلا بد نیست بابام خودمم خیلی دوسش دارم و راستش اصلا دلخورم نشدم ولی خودمو لوس کردم  فقط ای ...

فقط اونجا گفت درس عبرت بشه  چوب تو بالکن چیکارمیکرد مثل پسره منه اونم سنگ قایم میکنه  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

خوب کرده 

چقد مگه ادم میخوابه وا

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(
2706