2410
2553
عنوان

توروخدا بگین چیکار کنم....💔

167 بازدید | 14 پست

منو شوهرم از زمان دانشگاه همدیگرو دوست داشتیم...قرار بود ازدواج کنیم که روز عروسی نمیدونم چرا غیبش زد دیگه نیومد. حالم خیلی بد بود داغون شدم💔

پنج سال بعد پیداش شد اولش خیلی عصبانی بودم ازش ولی بعدا که نرم شدم تصمیم گرفتیم ازدواج کنیمو به کسی نگیم...

داداشمم به شدت مخالف بود و اگه حتی میرفتم میدیدمش جنجال به پا میشد تو خونه!

خلاصه ازدواج که کردیم یه هفته بعدش شوهرم صبحش رفت تا همین سر کوچه سوپر مارکت و بیاد در خونه رو زدن یه خانمی بود گفتم شما؟ گفت دوست دختر شوهرمه!!! اون لحظه بد داغون شدم خیلی اعصابم خورد شد...بهم نگفته بود!

جمع کردم اومدم ایتالیا همونجا فهمیدم باردار هستم💔حالا هم از اومدنم پشیمونم هم نمیتونم بخاطر حاملگیم برگردم ایران...

از دست شوهرمم عصبانیم نمیخوام بهش زنگ بزنم!

توروخدا بگید چیکار کنم داداشم هیچی نمیدونه!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نویسنده خوبی میشی اگر پیگیری کنی 

فكر نكنم به جايى برسه 😂

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥

از ایتالیا نی نی سایت میخونی؟؟؟؟؟

میشه کانالمو دنبال کنی؟😍 تزئینات منزل و دیوارکوب درست میکنم و تازه کارم رو شروع کردم 🥰 به حمایتت نیاز دارم رفیق🤝🙃    https://eitaa.com/rozmaregihayeZahra
2714

بابا شماها مسلمون نیستین 

این داستانای الکی و چرت چیه ب خورد ما میدین اخه

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
2706