2726
عنوان

میشه ی چیزی ازتون بخوام🥺💖

138 بازدید | 11 پست

طوطیم پاش شکسته توی گچه افسرده داره میشه 

میشه ۵ تا صلوات یا یه حمد بخونین که پاش خوب شه و شفا پیدا کنه اگه پاش سیاه شه باید قطع شه🥺💖

ازتون خواهش میکنم ۳ ماهشه😭❤

دیری دیرینن 💥💥دیگه پریود نمیشم😌😎 فهمیدی چرا یا بگم ؟ خب خره دوباره باردارم😁فقط دعا کن که این یکی سالم به دنیا باید🥺❤اگه دوقلو هم بشه که دیگه هیچی نمیخوام😁💖🥺🥺😁💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😂😂😂 بعد از کلی گریه واسه سقطم یهو تاپیکت رو دیدم خندم گرفت

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
الهی😭😭😭 کاسکوی بیچاره

کاسکو نیس طوطی برزلیه🥺

دیری دیرینن 💥💥دیگه پریود نمیشم😌😎 فهمیدی چرا یا بگم ؟ خب خره دوباره باردارم😁فقط دعا کن که این یکی سالم به دنیا باید🥺❤اگه دوقلو هم بشه که دیگه هیچی نمیخوام😁💖🥺🥺😁💖
😂😂😂 بعد از کلی گریه واسه سقطم یهو تاپیکت رو دیدم خندم گرفت

چرا😐😐😐