2733
2734

براتون صلوات میفرستم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 

@_نیکتا    

سلام عزیزم ببخشید مزاحمتون شدم میشه بگید کی عقد میکنم و عروس میشم و کی برام خواستگار میاد اسمم فاطمه هست ممنونم منم براتون صلوات فرستادم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 
@_نیکتا     سلام عزیزم ببخشید مزاحمتون شدم میشه بگید کی عقد میکنم و عروس میشم و کی برام ...

سلام عزیزم من واقعا ازدواجتون رو نمیدونم کیه فقط میتونم بگم ازدواج موفقی خواهی داشت، از حرف های دیگران ناراحت نشو ،اینکه من چرا الکی بگم زمان ازدواجت رو وقتی واقعا نمیدونم ،فقط اون لحظه وقتی اسمت رو میگی حس میکنم بهت میگم 

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘