2737
2734
عنوان

بچه ها نازا شدم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 118 پست
نه عزیز 23سالمه

خب چه خبرته پس.طبیعی جلوگیری کن.قرص اینا نخوری.برای تنبلی تخمدان هم سعی کن طب سنتی بری.و همینطور تحت نظر پزشک باشی. همینطور حواست به تغذیه ت باشه.

کیست هم که درمان میشه.تنبلی تخمدان خیلی درمان پذیر نیست اما با دارو قابل کنترل و حتما باردار میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا دکتره به من گفت اگ  وزن کم نکنی یاسگی زودرس میگیری  دیگه حامله نمیشی جلوگیری نکن &nb ...

دکتر من خیلی مهربونه همش میگفت دخترم نگران نباش هیچی نیست یه مدت قرص مصرف کن خوب میشی واسه بچه دار شدنتم نترس هیچ مشکلی نداری فقط یکم وزنتو کم کت

خداجونم میشه به منم نی نی بدی؟🥲(یکسال و نیمه منتظرم)
واقعا دکتره به من گفت اگ  وزن کم نکنی یاسگی زودرس میگیری  دیگه حامله نمیشی جلوگیری نکن &nb ...

عزیزم پیگیر باش من شش سال طول کشید تا با ای وی اف باردار شدم مشکلمم تخمدان پلیکیستیک بود

2731
خب چه خبرته پس.طبیعی جلوگیری کن.قرص اینا نخوری.برای تنبلی تخمدان هم سعی کن طب سنتی بری.و همینطور تحت ...

ایشالا میترسم اگ الان  نزارم  بچه دار شم دیگه نشم  . وگرنه سنم  کمه  هنوز 

2738
دکتر من خیلی مهربونه همش میگفت دخترم نگران نباش هیچی نیست یه مدت قرص مصرف کن خوب میشی واسه بچه دار ش ...

چقدر بعضی  دکترا خوبن  این دکتر اولی که من رفتم خیلی پیر بود منو  خیلی  ترسوند . مریضم سه چهار تا بیشتر نداشت خلوت بود 

کدوم ازمایش  من سونو داخلی  دادم  تو  چه ازمایشی دادی

ازمایش هورمونی کامل برام نوشت انتی مولرین من 12.7 بود نرمالش بین 2تا4

من مشکل پرولاکتین هم دارم متاسفانه از سینه هام شیر میاد یه ماهه قرص میخورم اصلا فایده ندارههه

خداجونم میشه به منم نی نی بدی؟🥲(یکسال و نیمه منتظرم)
2706