2703
2553
عنوان

تهوع و سوزش سردل در بارداری

77 بازدید | 6 پست

عزیزان من سعی میکنم هر چند مدت یک بار یکی از مشکلات شایع بارداری و بگم و به سوالاتون جواب بدم اما چون خیلی راهکار ها وجود داره در غالب ویس میگم 

لطفا پیام بدید به من تا ای دی واتساپم و تلگرام بدم بهتون اونجا براتون ویس بفرستم 

یا میتونید به به برکت پیجم پیام بدید 

تو این پیج اگاهیتون و زیاد کنید 

@pezesk_dehkade

👈 زنان،زایمان،مامایی

👈مشاوره پیش از بارداری 

👈مشاوره تعیین جنسیت 

@pezesk_dehkade

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد تا چند کیلو مجاز هستم بلند کنم اخه تمام صفر تا صد کارام با خودمه هفته نهم هستم درد واژن کشاله ران زیر دل دور ناف هر دفعه یه جا درد میگیره سونو هم دو بار رفتم خوب بوده همه چی دو هفته دیگه ان تی دارم 

2456
بعد تا چند کیلو مجاز هستم بلند کنم اخه تمام صفر تا صد کارام با خودمه هفته نهم هستم درد واژن کشاله را ...

عزیزم میتونی توی واتساپم یا تلگرام بهم پیام بدی تا تمام اینارو بگم بهت چون واقعا گفتن همه اینا توی پیام برام سخته مخصوصا ما که همیشه از بیمارانمون شرح حال میگیریم و رودر رو حرف میزنیم 

سلام من طبق پریودیم ۶هفته و ۵ روز هستم.. ترشحات دارم.. سینه درد دارم.. و وقتی گرسنه میشم شدیدا دستو پاهام کرخ میشه.. یه جوری نای پاشدن هم ندارم.. ولی وقتی یه چیزی میخورم بهتر میشم.. یه هفته ای هم هست شدیدا بی اشتها شدم.. گرسنه هستم ولی وقتی میخوام چیزی بخورم پایین نمیره..

تهوع هم ندارم. ولی هر از گاهی حالم بهم میخوره ولی بالا نمیارم.. 

دکترم برای ۱۰ روز دیگه سونو قلب نوشته.. اما چون توی شکمم هیچی حس نمیکنم همش فکر میکنم نکنه خدایی نکرده ساک حاملگی خالی باشه.. بنظر شما این نشونه هایی که دارم طبیعی هست.. 

سلام من طبق پریودیم ۶هفته و ۵ روز هستم.. ترشحات دارم.. سینه درد دارم.. و وقتی گرسنه میشم شدیدا دستو ...

مگه عزیزم توی ۶ ۷ هفته باید چیزی حس کنی !!

آزمایش دادی ؟اساتید دیابت بارداری داشته باشید 

ولی مشکل خاصی نمی بینم