2733
2739
عنوان

ازدواج ی پسرمجرد وخانوم مجردباتجربه(مطلقه)

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 115 پست
خب ارزوها چه ربطی به مطلقه بودن داره جرا اصلا بخوایید همه جا بگید مطلقه س تا خودتون نگید بقیه از کج ...

آدما تا وقتی تو اون شراطی قرار نگیرن زیاد حرف میزنن

نوبت خودشونکه برسه مطلقه ها خوب میشن

اول از همه از خدا میخام که آرزوم برآورده کنه 😔😔😌دوم اینکه هی بمن نگین غل املایی داری😑😑خودم عشقم میکشه .از کتابی نوشتن خوشم نمیاد😂😂😂
خب ارزوها چه ربطی به مطلقه بودن داره جرا اصلا بخوایید همه جا بگید مطلقه س تا خودتون نگید بقیه از کج ...

آخه شهرماه کوچیکه خوب معلوم میشه خدا نکنه این اتفاق بیفته ولی بیفته هم آدم ناراحت میشه ولی احترام عروسو نگه میداره 

من باز ترکیدم 🤕دیگه بدترکم عمرن بتونم عضو بشم 😩ی پسر دارم تا نداره👑 برای همه حاجتام ی صلوات بفرسیدن عزیزان🙏 خدای پسرمو به خودت سپردم راه راستو بهش نشون بده همیشه💝💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بحث باکرگی نیست عزیزم ..کسی ک یک بار ازدواج میکنه متفاوته با یک مجرد..

😂بگو دست نخوردس 

اول از همه از خدا میخام که آرزوم برآورده کنه 😔😔😌دوم اینکه هی بمن نگین غل املایی داری😑😑خودم عشقم میکشه .از کتابی نوشتن خوشم نمیاد😂😂😂
آدما تا وقتی تو اون شراطی قرار نگیرن زیاد حرف میزنن نوبت خودشونکه برسه مطلقه ها خوب میشن

ما که عروس مون خیلی عزیزه.

همیشه هم به برادرم میگیم حق نداره باهاش رفتاری کنه دلش بشکنه.

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2728
چه تفاوتی؟ درسته باتجربه تر میشه و قدر زندگی و بیشتر میدونه به این درک رسیده از مشکلات کوچیک کوه نسا ...

خب افرین بره با کسی ازدواج کنه ک مث خودش با تجربس ن یکی که امید و ارزوی ی خانوادس

😂بگو دست نخوردس 

من‌تو کتم  نمیره هر چند زیاد شده این موردا ولی واقعا وقتی ی عده کمی پذیرش این موضوع رو دارن حتما بخاطر عدم وجود سنخیت هستش وگرنه عوام مردم میپذیرفتن چنین چیزی رو

من‌تو کتم  نمیره هر چند زیاد شده این موردا ولی واقعا وقتی ی عده کمی پذیرش این موضوع رو دارن حتم ...

😌😌بهترع یکم‌تجدید نظر کنی ...چون کاراما وجود داره

خدایی نکرده مطلقه بشی و دلت بخاد با مجرد ازدواج کنی 

این حق ناسه ..چون ی زمانی بقیه روسرزنش کردی 

منم اول دوس نداشتم ولی سماجت همسرجان باعثش شد....

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس
2738
خب افرین بره با کسی ازدواج کنه ک مث خودش با تجربس ن یکی که امید و ارزوی ی خانوادس

چه طرز فکرهایی

امید و ارزوی خانواده خوشبختی ش مهم نه مطلقه بودن و نبودن

مگه تضمین دادن به شما پسرتون با یه دختر ازدواج کنه به خاک سیاه نشینه؟؟؟ 

عروس خاله ی من یه دختر ۲۳ ساله هفت خط مار خوش خط و خال اخرم طلاق گرفت نفس شون رو با مهریه گرفت

عروس ما یه خانم مطلقه که گفت مهریه ۱ سکه بسیار خوش قلب و دلسوز

عزیزم ذات ادم باید خوب باشه ادما باید شعور زندگی داشته باشن  

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
من‌تو کتم  نمیره هر چند زیاد شده این موردا ولی واقعا وقتی ی عده کمی پذیرش این موضوع رو دارن حتم ...

مردم اگه نمیپدیرن بخاطر اینه اصلا بهش فکر نمیکنن فقط متعصب میگن نه بدون اینکه بتونن دلیل منطقی بیارن

برادرم تک پسره عروس مون قبلا ۶ سال زندگی مشترک داشته جداشده بود الان زن داداشم خیلی هم برامون عز ...

آفرین به شما آفرین

یه خونه روستایی با باغ تو یه روستای خوش آب و هوا میخوام آرزومه داشته باشم, خدایا برسون با جفت روحیم الهی آمین😃😍
😌😌بهترع یکم‌تجدید نظر کنی ...چون کاراما وجود داره خدایی نکرده مطلقه بشی و دلت بخاد با مجرد ازدواج ...

این‌چیزی که ازش صحبت میکنی‌جذب کردن من چیزی رو جذب نکردم ک‌ بخواد سرم‌بیاد در ضمن من‌ ی نظر گفتم قراز نیست کسی بپذیره یا ردش کنه همچنین‌نظر شما هم‌محترمه انشالله همه در هر صورتی ک‌هست‌خوشبخت باشن..

اشکالی ندارع 

ما می خواستیم دنیا رو عوض کنیم دنیا ما رو عوض کرد 🖤🖤یک عدد خسته از همه چیز🖤یک آدم تلخ 🖤 خواهشا تو خصوصی نیاید دلیل حالم رو بپرسید دوست ندارم توضیحی راجبش بدم.اولن کع این جا یه سایت عمومیه وقتی نظرتو بیان میکنی جنبه شنیدن نظر مخالف رو هم داشته باش دوما نقد یه نظر با عدم بی احترامی به اون نظر خیلی فرق داره پس اول تعریف دموکراسی رو بفهمید چهار تا کتاب راجبش بخونید بعد بیاید اینجا جبهه بگیرید دموکراسی یعنی من نظر مخالفمو میگم تو هم باید متقابل بع نظر مخالف من احترام بزاری بشنویش 
2706