2733
2734
عنوان

شوهرم همه چیو فدای خانوادش کرد

571 بازدید | 14 پست

عقدم پدرش مغازه داره میره پیش پدرش کار میکنه تمام خریدای مغازه چیدن و فروشش همه با شوهرمه خودش کارشو ول کرد به خاطر برادر شوهرم که اونجا فروشنده بود و درس میخوند و میگفت نمیتونم برم مغازه رفت اونم بهش گفته بود بهت حقوق میدم الانم دوماهه هیچی بهش نداده میگم برو جای دیگه کار کن میگه نه دلم براش میسوزه برادرشوهرمم که قرار بود مغازه باشه میگه من درس دارم و نمیره.الانم برادر شوهرم میره اروپا تمام کارهای خانوادش میوفته رو سر شوهر بدبخت من😭😭 یکی یه راهی بده شوهرم از هم دوریم بعد یک ماه میاد از شهرستان شهرمون دوروز اینجاس اون دوروز هم بازار میره خریدای پدر شوهرم هیچی گردش نداریم همش خریده چیکار کنم چجوری بهش بگم که بهش برنخوره نمیخوام بعد ازدواجمون همش کارای خانودشو کنه خیلی جدی میخوام باهاش برخورد کتم

وطنم😔🖤🖤🖤🖤

حرفتو بزن صرار نیست ک بر بخورع 

خودش نمیگ ک چرا حقوقمو نمیدید یا چی؟

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم الان مشگلتون حل کنین بعد برید زیر ی سقف

اینجوری بعدن بدتر میشه

اول از همه از خدا میخام که آرزوم برآورده کنه 😔😔😌دوم اینکه هی بمن نگین غل املایی داری😑😑خودم عشقم میکشه .از کتابی نوشتن خوشم نمیاد😂😂😂
2738

خودت قبولکردی با کسی ازدواج کنی که شریکه با پدرش تو کار

هر کسی و دیدم اینطوری بوده دقیقا همه کاره خانواده هم بوده

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

من شوهرم همه کارای خانوادش گردن خودشه با اینک پدرشوهرم هستن ماشین داره . برادر شوهرمم ماشین داره مجرد پیششونه .. ولی یوهر من رو فقط برای کارهاشون سراغشو میگیرن .. بیکاره ۱۰ ساله اجاره میدیم با دو بچه یکبار نپرسیدن  زندگی چطور میگذرونید.. ولی مادرش زنگ میزنه بیا ببرم مغازه بیا ببرم خرید بیا ببرم فلان جا بیا این کارو کن اون کارو کن .. از آسمون تا زمین بین بچه هاش فرق میزارن 

در این دنیا که آدم هاش عصا از کور میدزدن من از خوش باوری اینجا محبت آرزو کردم .. من یه مامانم  با دو بچه کوچولوی دوس داشتنی ولی روزگارتلخم اعصاب برام نزاشته که یه مامان فوق العاده باشم خدایا کمکم کن من توی این دنیا خیلی تنها و غریبم مواظب دخترگلیم و قندعسلیم باش😍😘 

بهش بگو یه فکری بحال زندگیت کن زندگی خرج داره تو هم ب کم قانع نیستی

بگو با پدرش حرف بزنه و تو مغازه شریکش کنه حالا ک قراره کارشو کنه باید شریکش باشه نه روز مزد  

مگه میخواد چکارش کنه پدرش اههههه😤😤😤

خودت قبولکردی با کسی ازدواج کنی که شریکه با پدرش تو کار هر کسی و دیدم اینطوری بوده دقیقا همه کاره خ ...

نه شوهرم کارش یه چیز دیگه بود چون برادر شوهرم درس داره جای اون چندوقتیه میره الانم که اون میخواد بره این دیگه تمام کارهای مغازه رو میکنه

وطنم😔🖤🖤🖤🖤
الان خواهرشوهر مجردا میان میریزن سرت...  تنها راهش اینه که شغلش جدا بشه تا وقتی باهم کار میکنن ...

شغلش هم جدابشه باز هم میره کارای پدرش رو میکنه میگه دلم براش میسوزه الانم یه مدت کار خودش رو میکنه بعد که برادرش درساش شروع میشه یا مغازه شلوغ میشه این میره مغازه کار میکنه بعد هم برادرش بره فکر کنم باز دلش بسوزه کلا بره براباباش کار کنه باباشم که فقط فکر تیغ زدن پولای شوهرمه اصلا فکر زندگی پسرش نیست 😣😣

وطنم😔🖤🖤🖤🖤
2706