2737
2734
عنوان

دلم نمیاد بفروشمش😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1773 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخهههه چه نازه چجوری اذیت میکنه مگه ؟

سیمارو میجوعه کاغذ دیواریارو میکنه خودمونو گاز میگیره چنگ میندازه نمیمونه پیشمون همش فرار میکنه میخوام سبدشو تمیز کنم عصبانی میشه هی میخواد گاز بگیره صدا درمیاره😬

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...
2738
خرگوش ها خیلی احساسی هستن. به نظر من نفروش .افسردگی میگیره چون بهتون وابسته شده

واقعا؟!اصلا وابستمون نیست پیشمون نمیمونه فقط دوست داره فرار کنه 

واقعا؟!اصلا وابستمون نیست پیشمون نمیمونه فقط دوست داره فرار کنه 

شاید نشون نده ولی وابسته میشن.

من خودم یه پرنده عروس هلندی دارم اصلا پیشمون نمیشینه و آروم و قرار نداره ولی تا ازش دور میشیم یا بی توجهی می کنیم درجا میاد پیشمون و ناراحت میشه که بهش توجه نداشتیم.

شاید یه مشکلی چیزی داره خب زبون بسته. ببرش دام پزشکی ببین مشکلش چیه؟ نره یا ماده ؟

نه مشکل نداره معلومه دیگه همش میدوعه بازی میکنه مادست .مثلا بغلش میکنم نمیمونه تو بغلم دوست داره بره مثلا میگه بهم دست نزنید میخوتیم دست بزنیم میخواد گاز بگیره ولی همینجوری میاد دست و پامونو بو میکنه

شاید نشون نده ولی وابسته میشن. من خودم یه پرنده عروس هلندی دارم اصلا پیشمون نمیشینه و آروم و قرار ن ...

اینم همینجوریه اروم و قرار نداره ولی یهو میبینیم اومد سمتمون ولی میخوایم دست بزنیم بهش فرار میکنه

2706