2737
2739
عنوان

شوهرم پسرم را کتک زد تو جمع همشو تو دست اول میگم فقط بیایین تو رو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 4573 بازدید | 96 پست
سلام کار شوهرتون درست نبود ولی برخورد دیگران همون لحظه هیجانی بود و بیشتر اوضاع رو خراب کرده  ...

این حرفها درست ولی اون لحظه من مادر دلم اتیش گرفت

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این حرفها درست ولی اون لحظه من مادر دلم اتیش گرفت

خب بله درست میگین  اون لحظه کنترل هیجان و داشتن برخورد مناسب خیلی مهم و آسون نیست

همیشه اینجوری یاالان عصبانی بود؟

2738
کیف نکن اینقذر اتفاق سریع افتاذ که من تو شوک ش بودم نبودی جام 

ااز بابت بچه دوم گفتم

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

خیلی اشتباه کردن که دخالت کردن و شماهم اشتباه کردی که پشت شوهرت در نیومدی 

احساس کرده داره کوچیک میشه واسه همین رفته 

من نمیگم حق داشته بزنه خیلی کارش هم بد بوده ولی باباش اونه باید طرف پدر بچت رو می‌گرفتی و به خانوادت می‌گفتی حالا شما چیزی نگین عصبی شده و بچه رو آروم میکردی

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 🙃

اول همون طور که یه مرد سر زنش تو خونه پدرشوهرش داد بزنه زن خرد میشه و اعصابش خرد میشه همون هم برا مرد هست یعنی توقع داشتی بهش گفنی روانی وایسه نگات کنه شما باید بچه رو بغل میکردی فقط نگاش میکردی بدون حرفی شما اجازه دادی با رفتارت حرمت بین داداشت و شوهرت از بین بره فکر میکنی اگر اشتی کردین رابطه ها درست میشن 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

چقدرداداشت قشنگ حرف زدن

فازایناییکه میگن نبایددخالت میکردچیه

منم بادخالت خانواده هآ تو۹۰درصدمواقع مخالفم

ولی اتفاقاگاهی بایددخالت کرد

خصوصا وقتی پای بچه ها وبی احترامی وکتک بهشون پیش میاد

دخالتوتوروابط زن وشوهری و تصمیمات شخصی زن وشوهرنبایدکرد

نه جایی که مثلا داره به دخترمون یا نوه مون توهین میشه ....منفعل بودن همیشه خوب نیس

کارشوهرت بسیار اشتباه بوده کار شما بدتر خانوادتو کنترل میکردی دخالت نکنن یا بحث نمیکردی جلو خانوادت 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
2706