2726

جیگرم اتیش گرفته خونه مامانم بودم پسر سه سالم میخواست بره تو کوچه دستشو گرفت پرتش کرذ تو سالن پسرم جیغ زد یکی خوابوند محکم تو گوشش که جاش قرمز شذ خواهرم دوید پسرم را گرفت منم داد زدم روااانی پرده گوشش اسیب ببینه میخوای چه کنی گفت به جهنم مقصر تویی که وظیفت را درست انجام نمیدی

گفتم اکه بجه داری وظیفه منه خودم پسرم را کنترل میکنم دخالت نکن بعد داداشم گفت چرا ناحق میکی ذاره بادمجون پوست میکنه بیکار که نیست گفت وظیفش این نیست وظیفش نگهداری بچه س داداشم گفت تو چهقرنی زندگی میکنی خوب بچه داری وظیفه هم پدره هم مادرم خواهرم پسرم را برده بود تو حیاط ارومش کنه شوهرم با عصبانیت پسرم را از تو بغل خواهرم کشید انداختش تو ماشین و پاشو گذاشت رو گازرفت خانوادم کفتن نرو بمون این تعادل نداره دلم خونه پسرم کجاس یا خدااااااا

من از شنبه تا پنج شنبع از صبخ تا شب خودم به تنهایی از بچم مراقبت میکنم این یه روز تعطیلم بود 

خدایا کجاییی

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اوه چه اوضاع و رو بهم ریختین همه چرا دخالت کردن؟

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

شوهرت همیشه اینجوریه؟؟

ای کاش خودشو اونجا کنترل میکرد جلو خانوادت زشته

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

کاره شوهرت غلط بوده ولی تو هم بی سیاستی کردی...

اونجا باید بچه رو میبردی تو اتاق و سکوت میکردی تا اروم شه همه چیز 

و بعد رفتین خونه خون ب پا میکردی

ولی افسوس که احترامات از بین بردی

پسرم بال و پَرَم👶همسرم تاجِ سَرَم👑
پاشو برو خونه دنبال بچه ات سال دیگه هم‌تاپیک بچه دوم رو نزن وقتی بچه ناارومه بادمجون رو ول میکردی بچه رو سرگرم میکردی
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

تو سرش یه داد محکم میزدی . بچه رو میگرفتی میرفتی تو اتاق . ابروش یه بار تو جمع بره حالیش میشه اینجکری دور نگیره‌ مرتیکه حیوون زورش به بچه میرسه ‌ 

خانوادت چرا نزدنش .  

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2706