2733
2734
عنوان

سزارین یا طبیعی

159 بازدید | 27 پست

سلام خانما من زایمان اولم طبیعی بود و خیلیم سخت بود حالا پنج ماهه باردارم موندم چیکار کنم از طبیعی میترسم هم کرونا هست هم میگم اونجا نمیتونم ماسک بزنم سزارینم که سختیایه خودشو دارع شما بگین کدوم بهترع تو این وضعیت

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢

سزارین

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

ی بار ک طبیعی رفتی

این یکی ام میتونی ایشالله

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طبیعی

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2738
میگن دومی اسونتره

هشت ساعت طول کشید تا پسرم بدنیا بیاد الان که به طبیعی فکر میکنم لرزه میوفته به بدنم

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢

اونایی که سز بودن 

چند وقت بعد سرپا شدن؟ 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
من موقعی ک سز شدم بی حسی بود پرستار ماسک رو از صورتم در آوورد حین عمل

خدا حفظ کنه بچتونو تازه بدنیا اومدع؟ 

من موقعی ک سز شدم بی حسی بود پرستار ماسک رو از صورتم در آوورد حین عمل

الان بچه ی دوم و سزمیکنن یا باید پول بدیم؟ 

2706