2737
2734
عنوان

میخوام سنم رو توشناسنامه پایین بیارم،ثبت احوال این کارو میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 77 پست

مگ هر کی هر کیه😂

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤
به جای اینکه دنبال راه غیر قانونی باشین ..لیسانس بگیرین و ازمون استخدامی بدین..

لیسانس چی عزیز؟

هیچ لذتی بالاتر از آن نیست که با کسی آشنا شوی که دنیا را مانند تو می‌بیندگویی در می‌یابی که دیوانه نبوده ای.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کِی کم کرد چند سال؟

نمیدونم چن سال طوری کم کرد ک ب کارش بخوره دهه شصتی بود هفتادی کرد خودشو😄 فقط بخاطر کارش 

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
2728
به جای اینکه دنبال راه غیر قانونی باشین ..لیسانس بگیرین و ازمون استخدامی بدین..

اصلا غیر قانونی نیس وقتی اطلاع ندارین چرا حرف میزنین؟؟؟

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
داداشم رفت درخاست داد گفت برای کارم میخام سنم پایین تر باشه جذبم میکنن البته یسری قاعدع و قانون داره ...

ممنون عزیزم

داداشت کی اقدام کرد؟

هیچ لذتی بالاتر از آن نیست که با کسی آشنا شوی که دنیا را مانند تو می‌بیندگویی در می‌یابی که دیوانه نبوده ای.

قانون گرفتن سقله سن رو داریم یکمی سخته

اونم فقط میتونی شناسنامه رو عوض کنی برای جاهای دولتی بخوای از اون سن استفاده کنی غیرقابل قبول هست

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
اصلا غیر قانونی نیس وقتی اطلاع ندارین چرا حرف میزنین؟؟؟

من دخترعموم خواست اینکارو بکنه قبول نکردن. داداش شما رو چطور قبول کردن؟ اداره ثبت پارتی داشتین؟

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2738
پشت شناسنامه درج میشه که سن تعغییر کرده؟

ن دیگه😐 ولی یسری قاعده داره هاا..مثلا اگه ۴ تا بچه باشین باید فاصله سنیتون ۲ سال باشه مثلا بچه اخر متولد ۸۰ شما میتونید متولد ۷۸ بکنید خودتونو ولی خب البته سن باید ب چهره ام بخوره ینی یکی ک شصتی بوده ۷۸ براش غیر قابل باوره نهایت ۷۱ ۷۲ خوبه‌‌کمیسیون برگزار میکنن چن بار باید تایید بشه

ممنون عزیزم داداشت کی اقدام کرد؟

دوسه سال پیش

ن دیگه😐 ولی یسری قاعده داره هاا..مثلا اگه ۴ تا بچه باشین باید فاصله سنیتون ۲ سال باشه مثلا بچه اخر ...

خب بااین حساب

من24

داداشم21

اون یکی13

برای من سنمو چقد پایین میارن؟

من دخترعموم خواست اینکارو بکنه قبول نکردن. داداش شما رو چطور قبول کردن؟ اداره ثبت پارتی داشتین؟

ن بخدا هیجا ما پارتی نداریم 

گفتم ک یسری قاعده و قانون داره مثلا برای یسری سن خاص اونم با دلایل منطقی انجام میدن اصلااا غیر قانونی نیست بر اساس قانونه یکمم طول میکشه ولی بلخره شدنیه.. مثلا من خودم داداشم انجام داد ابجیمم میخاست انجام بده ابجیمو قبول نکردن..باید واجد شرایط باشی

سلام شما اگر لیسانس رشته ی علوم تربیتی یا مشاوره یا روانشناسی بگیرین میتونید در ازمون استخدامی اموزش پرورش شرکت کنید. 

فک کنم شرط سنیش چهل یا چهلو پنج باشه. 

بنظرم این کار معقولانه تریه تا کم کردن سنتون. 

لیسانس چی عزیز؟

خیلی رشته ها جذب آموزش پرورش میشن..کنکور سالی ۲۰هزار تا میگیره ..استخدامی ۳۰هزار تا..تازه دوست من با پایه درسی قوی با رتبه ۲هزار انسانی فرهنگیان قبول نشد..چون کنکور خیلی الکی شده و استرس و نشدش بالا رفته...لیسانس کامپیوتر بگیرید و خیلی تلاش کنین همه شرکتا استخدامی داره و خواهر من با لیسانس کامپیوتر پارسال جذب آموزش پرورش شد الان حقوقش ۷تومنه..با یک سال تجربه

2706